Hakan Çakmak’tan 58 liraya Bursa Altılısı…

1.AYAK: Son koşularında tabela başarısı gösteremese de bugün uygun kilosuyla şanslı olduğunu düşündüğüm ÖZGÜRFATİH‘e ilk şansı veriyorum. Son koşusunu dikkate almadığım CALİBE TAY ve uzun zamandır takip ettiğim isimlerden HASAN ABİ önemli rakipleri… BABÜRBEY, GÜÇLÜKAN ve GÖNÜL AVCISI iyi form durumlarıyla kuponlardaki yerlerini almalılar.


2.AYAK: Tırnağının ucuna geldiğini arka arkaya elde ettiği başarılı sonuçlarla kanıtlayan COUP DHONNEUR bu kez şanssızlığını kırabilir. Formda jokeyiyle kuponlardaki öncelikli yerini almalı. Kabiliyetli bir tay olduğuna inandığım SOUL OF CALYPSO favorimin sert rakibi olur.  SOUL OG CALYPSO favorimin sert rakibi olur. Bu seneki tek koşusunda üçüncülük elde ederek formunu yükselttiğini gösteren BRAVE STEPS, ilk koşusuyla açıklarını kapatan GENÇ KAAN ve istikrarlı sonuçlar almaya devam eden ELAZIĞ PRENSESİ sırasıyla şans bulması gereken isimlerdir.


3.AYAK: Günün bana göre en zorlu koşusu. Fazla sayıda isme şans verme hakkımı bu koşuda kullanmak istiyorum. Siz değerli yarış sever dostlarıma ayrımsız bir şekilde tavsiye edeceğim sıralamam; KÖYAĞASI DEMİR, ALTIN ZELE, ÇETİNSU, AHMİN, BABALARINBABASI, BADİNHAN ve ULUBEYİ şeklinde olacaktır.


4.AYAK: Son koşusundaki dördüncülüğüyle toparlanmaya başladığını gösteren ANITA BLAKE bu kez bomboş kilosuyla kazanarak özlediği birinciliğe kavuşabilir. Buradaki birçok isimden daha iyi durumda olduğunu gözlemlediğim CAPE TOWN, verdiği iki aya yakın aranın ardından iyi koşmasını beklediğim OĞLUM BARIŞ ve kilo avantajıyla iddialı olmasını beklediğim IMPASSABLE KING favorimin eksik koşmasını bekleyip devreye girerler.


5.AYAK: İlk üç startında klas bir safkan olma yolunda ilerlediğini gösteren BALKANAĞASI süper formuyla dördüncü koşusunda da üst sıralar için mücadele verecektir. Ekonomik kuponlara tek olarak yazabileceğimiz gibi günün alternatif teki olarak da düşünebiliriz. İyi idman durumunun hakkını verince başarılı sonuçlar almaya başlayan YAKIŞIKLI MENDO ekürisinin de yardımıyla ciddi rakip olur. İzmir’den Bursa’ya son derece iyi durumda gideceğini öğrendiğim KANMANTAY koşunun üçüncü şanslı ismidir.


6.AYAK: Yarış hayatına Bursa kumunda 1400 metre mesafede start alarak başlayan BAL KIZ; o gün için tatminkar gözüken bir dördüncülük elde etmişti. Bu kez idman pistindeki çok daha sağlıklı görüntüsüyle 1300 metre mesafede yarışacak olan tayın kazanarak Maiden’da fazla kalmayacağını düşünüyorum. Son ayağı banko bekleyip kuponlarımızı sona taşımaya çalışabiliriz. Herkese bol şanslar dilerim.


ALTILI GANYAN

7-6-9-3-2-4

4-10-2-6-5

4-5-6-3-10-9-7

9-6-3-8

3 // 6-2

3 Bal Kız

6’LI GANYAN (2/10/6/6/3/3): 648 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

2 thoughts on “Hakan Çakmak’tan 58 liraya Bursa Altılısı…

  1. Harika kupon yapiorsun, tahminler efsane, ilk 3 atin potada yok insanlarida yanlis yonlendirip kafa karistiriyorsun, yazik…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir