Hakan Çakmak’tan geniş kuponda Adana Altılısı…

1.AYAK: Ağrı kilo ile koşacak olsa da bu kilolara iyi binen jokeyi Ahmet ÇELİK idaresinde iddialı olmasını beklediğim EFKARLIEFE favorim. Son koşusunun ardından daha etkili olabilecek kapasitedeki GÖKÇEKIZ ve form durumunu beğendiğim BAMSİ BEY favorimin ciddi rakipleri olacaklar. Zorlu gördüğüm koşuda önermek istediğim diğer isimler; BABA RAMAZAN, SULEIMAN, HEDBE, ÜNALAN ve ATİKKIRAN şeklindedir.


2.AYAK: Bu seneye tabela dışında kaldığı bir performansla başlasa da iyi durumuyla bugün daha iyisini yapmasını beklediğim ESPINOZA ile üst üste birincilikler elde ederek seneyi kapatan BLENDE RENDE rakiplerinden birer adım öndeler. ONYEKURU, DYNAMITE POWER ve ENNABİ yeterli form durumlarıyla favorilerime ciddi rakip olacaklar. Geniş kuponlarda sürpriz arayışını; ŞANLITAY ve WHITE SPEAR‘la yapabiliriz.


3.AYAK: Dişi İngiliz safkanlarına ait KV-7 koşuda iki ismi rakiplerinden biraz daha öne çıkaracağım. Son koşularında etkili performanslar sergilediğini gözlemlediğim SILENT WAVE yeni ilgililerine ilk birinciliğini hediye edebilir. Eğer ki beklediğim yarışını yapamazsa mesafe ayırt etmeden elde ettiği ikinciliklerinin ardından galibiyete kavuşabileceğine inandığım YENNEFER devreye girecektir.


4.AYAK: Son koşusunda düşündüğümden farklı koşup etkisiz kalan takip atım PASAT, geçtiğimiz seneyi iyi kapatıp bu seneye de iyi başlayan PİNHAN ve son koşusunda oldukça önde tutsam da başarısız sayılabilecek bir performans sergileyen ŞAHTAÇ favori hanelerinden önereceğim isimler. Yerimiz varsa rakip olarak; KUTAYHAN, SARIBAŞAK ve TAMERİN TORUNU da sırasıyla yazılabilirler. Ben şablonlarımda bu altı safkanı ayrımsız yazacağım.


5.AYAK: Son koşusunu kazanırken ilerisi için olumlu sinyaller veren ve kapasitesinin gerçek sınırlarını bizlere göstermesini beklediğim SHINING BROWN yine kazanıp seriye başlayabilir. Ekonomik kuponlara tek olarak yazabiliriz. Olur da safkana güvenemezsek kuponlarımıza öncelikli şekilde; ELSAN STAR ve MY SARAYYERLİM de yazılabilir.


6.AYAK: Koşuya en az kendisi kadar formda ve kabiliyetli ekürisi Tuğbatay ile birlikte katılacak olan ADA TUĞBA son haftalarda sergilemiş olduğu performanslarından birini ya da benzerini sergilemesi durumunda kazanarak ahır ekibini mutlu edecektir. Ekürisinin de başarılı olacağına inandığımdan aslında burada tek at değil iki at bekleyeceğimiz de unutulmamalı. Ekürileri banko olarak öneriyorum.

Herkese bol şanslar dilerim.2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 1-9-8-10-3-2-4-6

2A) 3-4-8-7-9  /  2-1

3A) 3-6

4A) 4-5-7-3-6-8

5A) 9 5-8

6A) 4  ADA TUĞBA

Çatı Kupon: 72,00 ₺

Geniş Kupon: 302,40 ₺

2. 6’LI GANYAN (2/4/6/4/5/2,4) : 1.271,16 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir