Son yılların en güzel Çim Pisti…

Veliefendi Hipodromu çim pisti bu sene her zamankinden çok daha farklı ve iyi görünüyor. Öyle ki; 23 Temmuz 2021 Cuma günü koşulan İstanbul yarışları adeta halı gibi bir çim pistte gerçekleşti.

Bu sene ciddi yağışların olduğu dönemlerde üzerinde yarış yapılmayıp koşular sentetik piste alınınca zaman zaman çeşitli eleştiriler yapıldıysa da, ‘sezonun tamamı düşünülerek’ çok ağır olduğu tespit edildiği anlarda koruma altına alınan pistin, şu anki görüntüsü ile son yılların en iyi çim pisti olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz yıllarda bazı bölgelerinde sararmalar gözlenen ve belli yerlerinde fazla su tuttuğu için homojenliğini büyük ölçüde kaybettiği gözlenen çim pistin, bu sene bu denli iyi olmasında emeği geçip zaman zaman bizlerin de eleştirilerinden nasibini alan pistlerden sorumlu Kulüp profesyonellerini tebrik ediyoruz.

News Reporter

1 thought on “Son yılların en güzel Çim Pisti…

  1. Cuma aksami veliefendi hipodruma gittim gercekten cim pist mukemmeldi herkesi pazar gunu hipodruma bekliyoruz cuma aksami ahmet celik show vardi pazar gunu ise resitale sahit olmak icin hazir olun tribunde olun 4 yaris kazanaktir en az o kadar net soyluyorum ahmet celik gelin gorun seyredin alkislayin sahit olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir