Nurettin Güven’den takipçilerine Çift 6’lıda 2.000 TL

1.KOŞU: Bu tip mesafeleri iyi koşan ve uyum içerisindeki binicisiyle mücadele veren Wait For It, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında yine çok şanslı. Üst üste kazandığı koşuları ardından bir süre istirahat ettirilen İpekkız, eksiksiz hazırlıklarıyla koşuya ağırlığını koyacaktır. Ufak tefek sorunları giderilen ve ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında sergilediği derecelerle dikkat uyandıran Bay Döker, en az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı Big Dadaş ile birlikte düşünülmeli. Süratli yapısı ve inatçı karakteriyle bilinen Dymaxion ise hatalardan yararlanacaktır.


2.KOŞU: 5 gün önce Bursa’da katıldığı 1900 metrelik kum koşusunda kendisine tabela sonunda şans bulan Ice Box ile yeni yeni kendini bulanmaya başlayan Cloud Runner arasındaki mücadeleye, dengi rakipler arasında start alan Gayva Ateşi de iştirak edecektir.


3.KOŞU: Tatminkar ilk çim yarışı ardından DİLBAĞI denendiği son kum koşusunu kolay ve gösterişli kazanan Blacksmith, muhafaza ettiği formuyla yine çok şanslı durumda. Eli kulağına getirilen Dont Look Back, bomboş kilosuyla üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Bu günkü binicisi idaresinde Kocaeli pistinde katıldığı sınavında hücumda çok geç kalan Jinda, aynı hataya düşmediği takdirde ekibinin yüzünü güldürebilir. Koştukça üzerine koymaya başlayan Look Star ise öndeki çekişmelerden yararlanacaktır.


4.KOŞU: Kısa ara sonrası yarış görerek açıklarını kapatan ve bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Karagülbeyi, uygunlaşan sıkletiyle üst sıralardaki yerini alacaktır. Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Bağrıyanık ile İstanbul’da sert rakipler arasındaki son yarışını ölçü almadığım Ananiya gözden uzak tutulmamalı. Tam bir istikrar abidesi olan Ustaoğlu, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde rakip tanımaz. Hızla toparlanmaya başlayan Süerdem ve form durumu gayet olumlu Kral Artur hatalardan istifade edecekler.


5.KOŞU: Geçtiğimiz hafta Bursa’da çok daha formda rakipler arasında katıldığı 1300 metrelik çim yarışında, son viraja ön grubun çok gerisinde çıkmasından dolayı sonlardaki düzgün ataklarının ancak kendisine 6.lık getirdiğini gördüğüm Mertalibaba’nın eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. Oldukça vasat grupta ve başarılı binicisiyle kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.


6.KOŞU: Mükemmel durumunu aynı ciddiyetle devam ettirdiğini idmanlarında ortaya koyduğu derecelerle belli eden Rocky Fork Mnm, lehine pist ve mesafede kuponlara öncelikli yazılmalı. Mücadele verdiği son koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran Princess Sabrina, bu gün için önde biraz daha sabırlı olması halinde özlediği birinciliğe kavuşacaktır. Gördüğü iki koşusu ardından her geçen gün yükselen bir form grafiğine sahip bulunan Smply Red, güzel çalışmalarıyla her en devreye girebilecek yetenekte. Başarılı bir sezon geçiren War Reasen, büyük bir sürprize imza attığı son koşusuyla dikkat uyandıran Cheerlader Efect ile formunu sürekli geliştiren Adios sonraki ihtimallerdir.


7.KOŞU: Güç ve performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimlerin bir araya geldiği bu zorlu koşuda bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla safkana şans vermenizi öneriyorum. Aşama içerisindeki Uğursel, kazandığı koşusu ardından bir süre dinlendirilen Başkonaklı ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Daimon ilk etapta düşünülmeli. Sık koşmasına rağmen Energin, grubun uygunluğu ile kuponların olmazsa olmazlarından biridir. Hanaylı, Uçan Karınca ve Tuğtekin hata kollayacaklar.


8.KOŞU: Erken öne düştüğü pist ve mesafedeki son koşusunda, fotoya yakın dışından kuvvetle gelen Alkım’a direnemeyerek 1.57.71 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir dereceyle 2.likle ayrılan Go For The After’in aynı sınavını tekrarlaması halinde kazanması hiçte zor olmayacaktır. Safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.


9.KOŞU: Ankara’da iştirak ettiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılarak beğenimi toplayan Temizkaan, tempolu gidecek olan yarışta üst sıralardaki yerini alacaktır. 62 kilo ile katıldığı son 1400 metrelik çim sınavından zaferle ayrılmayı bilen Zengince, uyumlu binicisiyle yine adından bahsettirecektir. Ağır kilosuna rağmen bu grupla baş edebilecek güçteki Gülşeker, toparlanma yolundaki Evdegül ve İstanbul’dan iyi durumda giden Güzelkaya göz ardı edilmemeli. Su Melek ile Yoran Gülü sürpriz uğraşı verecekler.


1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 7-1-2-3

2.AYAK: 2-6-7

3.AYAK: 2-3-1 // 5

4.AYAK: 5-7-6-3-4-1

5.AYAK: 5

6.AYAK: 5-3-4 // 2-9-7

1.6’LI GANYAN (1/2/3/3/5/7): 326,98 TL vermiştir.


2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5-7-6-3-4-1

2.AYAK: 5

3.AYAK: 5-3-4 // 2-9-7

4.AYAK: 6-8-4-1-11-12 // 2

5.AYAK: 3

6.AYAK: 2-3-1-4-11-9 // 13

2. 6’LI GANYAN (3/5/7/6/3/9): 1.752,81 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

1 thought on “Nurettin Güven’den takipçilerine Çift 6’lıda 2.000 TL

  1. Tebrik ederim Nurettin Bey.
    Yaptığınız yorumlar ve tahminler gerçekten harika.
    Hem kendi adıma hem de tüm yarış severler adına size teşekkür etmek istiyorum.
    Sizi takip etmek bir zevk.
    İyi ki varsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir