TJK Aygır Aşım Fiyatlarını ve Adetlerini açıkladı…

Türkiye Jokey Kulübü 2022 yılı aşım sezonunda hara ve aşım istasyonlarında hizmet verecek olan kendine ait aygırların KDV dahil aşım ücretlerini ve aşım adetlerini açıkladı. Buna göre;
News Reporter

10 thoughts on “TJK Aygır Aşım Fiyatlarını ve Adetlerini açıkladı…

  1. TJK neredeyse tüm aygırlarda yüzde-yüz artış yapmış, herhalde döviz kurların etkisinde kalmışlardır. Umarım aynı oranda yarış ikramiyelerini de artırırlar..

  2. Long Runner i Dubai de gormek cok guzel olur. Yaris hayatinin son demlerinde mutlaka yurt disinda sansini denemeli. Yoksa icimizde ukde kalacak.

  3. tjk aşımları ve hara aylık bakım üçretleri artırdı.aynı artırımıda yarış ikramiyelerindede bekliyoruz

  4. BUNDAN ÖNCE YETİŞTİRİCİNİN YANINDA OLAN TJK YÖNETİMİ ESKİ YÖNETİMLERE BENZEDİ HADİ AYLIK BAKIM ÜCRETLERİNİN ARTMASINI BİR NEBZE ANLAYABİLİRİMDE AYGIR ÜCRETLERİNİN BU KADAR ARTMASINI HİÇ ANLAMIYORUM ŞİMDİ BU AYGIR VE AYLIK BAKIM ÜCRETLERİ İLE DİĞER HARA VE AYGIR SAHİPLERİ NE KADAR ZAM YAPAR VARIN SİZ DÜŞÜNÜN BEN DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM. BİR YETİŞTİRİCİ OLARAK TJK’NIN HARALARINDA KALAN KISRAKLARIMIN VE TAYLARIMIN BAKIM MASRAFLARININ ALTINDAN NASIL KALKACAĞIM BİLEMİYORUM YENİ DOĞACAK TAYLARIN MALİYETİ BELLİ ONLARI KAÇA SATACAĞIM Kİ YADA SATABİLECEKMİYİM ALLAH KERİM KISRAKLARI SATMAK İSTESEM BU DURUMDA KİM ALIR Kİ BEN OLSAM ALMAM. BUGÜNE KADAR YANIMIZDA OLAN TJK BU YAPTIKLARI İLE BUGÜNE KADAR YAPTIĞI BÜTÜN İYİ ŞEYLERİ YIKMIŞTIR. ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN.

  5. Victory gallop bodemeister supersaver bodemeister,authorized fiyatları talep çok diye yüksek tutuldu onu anladım ya diğerleri biraz düşük tutunda özel de fiyatları çok arttırmasının diğer aygırları yarı yarıya düşürün ki kısrağını çekmek isteyenler de yararlanabilsin kuraya kalanları çok arttırın tamam ama aşım adedini dolduramayan ve yeni getirdiğiniz aygırları bari yarınlarıyla azaltın da hem rekabet olsun hem özel aygırlar da fiyatı çok yükseltmesinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir