TJK Kongresinde ilk gün sona erdi…

Türkiye Jokey Kulübü Derneği ve İktisadi İşletmelerinin 2021 yılı Bütçe ve 2020 yılı Faaliyetlerinin görüşüldüğü, Olağan Genel Kurul Toplantılarının 1. günü, 56 üyenin katılımıyla tamamlandı.

24 Mart 2021 Çarşamba günü Yeşilyurt Polat Renaissance Hotel Kongre Salonu’nda saat 10.30’da başlayan toplantının açılışında; Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz ile Türkiye Jokey Kulübü ve tüm atçılık camiasından ebediyete intikal etmiş olan üyelerin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu.

Divan Başkanlığına Ali Serdar Pedükcoşkun, Divan Üyeliklerine ise Bedri Balkar Balkaroğlu, Cengizhan Gödek ve Demir Kamil Görgün oy birliğiyle seçildiler.

2020 yılı faaliyetlerinin ve 2021 yılı bütçesinin sunumunu Genel Sekreter Ahmet Özbelge yaptı. Türkiye Jokey Kulübü Derneği ve İktisadi İşletmelerinin 2021 yılı Bütçeleri oybirliğiyle kabul edildi. 2020 yılı Faaliyetleri oylanarak Yönetim Kurulu ibra edildi.

Türkiye Jokey Kulübü 2021 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’na 25 Mart Perşembe günü aynı yer ve saatte devam edilecek. Kulübün Yeni Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin seçileceği Genel Kurul’un son gününde, TJK Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu Üyeliklerinin yanı sıra Asli Üyelik için de Balotaj oylaması yapılacak.

 

News Reporter

5 thoughts on “TJK Kongresinde ilk gün sona erdi…

  1. Onu bunu bilmem, burada bile siyasetin eli kolu var kıçını koltuğa yapıştıran bir daha bırakmıyor, yahu bırakında yeni fikirler yeni beyinler gelsin, sizin Yarış severe bir gram katkınız yok, yarış sever bu işin bir parçası değil mi, öyleyse?.

    1. Sayın Serdal Adalı başkan son dönemlerde gelmiş en iyi başkandı inşallah yine kazanır temennim?

  2. Her gelen geçen üye olsa; atçılık ayakta kalır mı?
    Önemli olan: bahis oyunlarının düzenlenmesi. Ve vergilerin azaltılması. % 66,7 vergi kesiliyor. 33,3 dağıtılmıyor bile. Tekrar vergi alınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir