TJK’dan Sağlıkçılara mesaj, Kampanya’ya destek!

Atlar Sağlık Çalışanları için koşacak…

Türkiye Jokey Kulübü, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı ülkemizde gecelerini gündüzlerine katarak büyük bir özveriyle görev yapan tüm Sağlık Çalışanlarımızın Dünya Sağlık Gününü kutladığı mesajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına destek olacağını ve 12 Nisan 2020 Pazar günü yurt dışı yarışlar üzerine kabul edilecek olan müşterek bahislerden elde edilecek tüm yarış gelirini söz konusu kampanyaya bağışlayacağını duyurdu.

News Reporter

4 thoughts on “TJK’dan Sağlıkçılara mesaj, Kampanya’ya destek!

  1. Amerika vaka sayısında dünya birincisi tüm hipodromlarda yarış var , ben anlamadım bizde neden durdu?biz daha mı akıllıyız yoksa iş bilmez lerin yüzünden mi mağdur oluyoruz.

    1. BU GİBİ YORUMLARI HER GÜN DEĞİL, HER YAPTIĞIN HABERİN ALTINDA YAYINLASAN AT YARIŞLARINI BAŞLATAMAZSIN ATAHAN ZİLCİOĞLU…….

      1. Gösterdiğiniz ilgi karşısında gözlerim yaşardı, şimdi sıra bu yorum altına gelecek insan hayatını hiçe sayan zırva yorumlarla doldurmakta…..

      2. Dobracı öncelikle kimsin sen ne işle meşğulsun önce onu belirt ve atçılık la olan bağın nedir ki Atahan zilcioğlu gibi bu camianın ender savaşçılarından birisine bu şekilde atıfta bununuyorsun. Atahan dediğin adam şu anda bu camiada sıkıntıdan alnının damarı çatlamış insanlara yardımcı olabilmek adına tjk da benim diyen yönetim kurulunun yapamadığını yapma cesareti gösteren bir şahsiyettir. Ayrıca bu adam benim gözümde tjk başkanlığına yakışır aslan gibide yönetecek bilği ve donanıma sahiptir. çekirdekten yetişmiş kendini bilen adam gibi adamdır. böyle bir süreçte saçma sapan yorumlar yapıp insanların asabını bozmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir