Gökhan Dedeoğlu’ndan takipçilerine İstanbul Altılısı; 2.320 TL…

1.KOŞU: Sentetik pistteki ilk yarışında başarılı bir ikincilik elde eden daha sonra kısa bir araya giden ancak idman pistindeki kısa ve dereceli hazırlıklarında oldukça beğenimi kazanan SÜRGÜN KRAL orijin itibarı ile çim pistte çok daha etkili koşacak olup, benim favorim. Grubun tecrübeli ismi YELBEĞEN, tatminkar yarışları sonrası ilk kez çime çıkacak olan AKBEDİR ve gördüğü yarış sonrası idman pistinde iyi görünmeye başlayan CABİRE HANIM diğer şanslı isimlerdir. Son koşusunda dışarı doğru sapmasından dolayı derecesiz kalan MARKİZ aynı sorunu yaşamazsa sürpriz yapabilir.


2.KOŞU: Az farkla kaybettiği koşu sonrası iyi durumunu idman pistindeki hazırlıklarında belli eden STEEL MAN formda aprantisi ile ilk şans verdiğim isimdir. Bu yıl start aldığı koşularda hep iyi koşmasına rağmen bir türlü kazanamayan SİLİSTRE ve müsait kilosu ile farklı bir yarış koşmasını beklediğim MASTER OF PUPPETS rakibinin en ufak hatasını affetmeyecek isimlerdir.


3.KOŞU: Başarılı yarışları sonrası kısa bir araya giden ancak idman pistindeki hazırlıklarında gayet hazır görünen KRALÖMER sevdiği pist ve mesafede uyum sağladığı jokeyi ile kazanmaya en yakın isim olup, kuponlara tek yazılmasını öneriyorum.


4.KOŞU: Son iki koşusunda başarılı ikincilikleri sonrası artık kazanacak duruma gelen ROCK FAMİLY en şanslı isimdir. Her geçen gün daha iyi duruma geldiğini Bursa’da yapmış olduğu hazırlıklarında belli eden YAĞIZ EREN ve ilk yarışı sonrası idman pistindeki hazırlıklarında daha iyi duruma gelen ÇEVİK TURBO en yakın rakipleri olacaktır. Tatminkar ilk yarışı sonrası idman pistinde daha iyi duruma gelen KADİRGÜN rpriz isimdir.


5.KOŞU: İstikrarlı yarışları sonrası iyi durumunu muntazam idmanları ile koruyan BATMACIOKAN müsait rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Bursa’daki son iki koşusun formunu yükselttiğini belli eden, NAİLOĞLUM ilk kez çıkacağı İstanbul pistinde öncelikle kuponlarda bulunmalı. Uzun aradan sonraki ilk çim yarışında tatminkar bir netice alan GUEST OF HONOUR ve kazandığı koşu sonrası formunu muhafaza eden ZAGORA BİANKA diğer şanslı isimlerdir.


6.KOŞU: Birbirine denk güçlerin mücadelesi şeklinde geçmesini beklediğim bu koşuda; bu yıl start aldığı koşularda formunu her geçen gün geliştiren SELLYBOY ilk kez çıkacağı İstanbul çiminde etkili bir yarış koşmasını bekliyor ve favori olarak öneriyorum. Son koşusunda uzun mesafeye rağmen başarılı bir sonuç elde eden bu kez ideal mesafesinde koşacak olan EDGAR ve kısa aradan sonra start alacak olmasına rağmen idman pistindeki hazırlıklarını beğendiğim POINT OF FINALLY ekonomik kuponlar için önereceğim isimlerdir. Tek çim yarışı tatminkar olan SWORD MASTER ve kazandığı yarış sonrası formunu koruyan BELLO BOY geniş kuponlara yazılması gereken isimlerdir.


7.KOŞU: Gördüğü yarış sonrası çim pistteki son yarışını kolay kazanırken iyi bir form yakaladığını belli eden ŞANVERDİ sevdiği pist ve mesafede ön planda önereceğim isimdir. Arka arkaya kazandığı koşular sonrası yakalamış olduğu etkili formu koruyan YİĞİTBATUHAN ve bu aralar süper bir form yakalayan ağır kilolu KURTOBA en yakın rakipleridir. Süratli gidecek koşuda sonlarda etkili gelmesini beklediğim DUMAN sürpriz isimdir.


8.KOŞU: Aradan sonra start aldığı iki koşusunda da başarılı sonuçlar elde eden bu yarışa da iyi hazırlanan müsait kilolu MOR SALKIM sevdiği pist ve mesafede etkili jokeyi ile başta tuttuğum isimdir. İstikrarlı yarışları sonrası yakalamış olduğu iyi durumu muntazam idmanları ile koruyan CANÇIKARAN ağır kilosuna rağmen en ciddi rakibi olacaktır. 5,5 ay aradan sonraki ağır kilolu yarışı oldukça başarılı olan yine aynı kilo ile koşacak EARTH AND GRAY ve son yarışındaki gibi önde istediği tempoyu kurması halinde başarılı koşmasını beklediğim MAGGY HAWK rakiplerinin eksik koşması halinde devreye girebilecek isimlerdir.


9.KOŞU: Tatminkar ilk yarışı sonrası idman pistindeki hazırlıklarında daha iyi görünen ve DB takısının etkili olmasını beklediğim AVCITOKOÇİN ilk atım. Koştuğu her yarışta başarılı sonuçlar alan ve iyi durumunu muhafaza eden ATTARGAH ve Şanlıurfa’dan iyi durumda gelen ve ilk kez çıkacağı çim pistte de etkili olmasını beklediğim AK KATMERLİ daha sonra şans verdiğim isimler olup, Kocaeli’deki hazırlıklarını beğendiğim GİRDABIN OĞLU ve her geçen gün daha iyi duruma gelen AŞK RÜZGARI sürpriz isimlerdir.


10.KOŞU: Uzun aradan sonra gördüğü yarışlar ile artık istenen duruma gelen TOPAZ GIRL çok uygun rakipler yanında sevdiği pistte kazanmasının normal sonuç olacağını düşünüyor ve banko olarak öneriyorum.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 1-3-2-10 

2A) 6-2-4 / 8-1

3A) 5-6-1 / 2

4A) 3-2 / 1-6

5A) 2-1-8 / 6-9

6A) 10 TOPAZ GIRL 

Çatı Kupon: 43,20 ₺ 

Geniş Kupon: 320,00 ₺ 

2. 6’LI GANYAN (10/2/5/3/6/10): 2.320,23 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir