Naim İşgören’den 48 liraya İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında; son katıldığı uzun mesafeli yarışını kesinlikle ölçü almadığım, kısa mesafelerde ön tarafta kaldığı yarışlarda daha başarılı olan KOPDAĞ cazip favorim. Rakiplerine oranla daha iyi gruplarda başarılı yarışlar elde eden SUBUTAI, verdiği uzun arasının ardından etkili bir yarış koşan PRINCESS KHAN, çim pist performansını sınıf yarışlara taşımayı başaran WOLF POLAT ve uyum sağladığı jokeyi idaresinde ANGEL OF ISLAND sırasıyla değerlendirilmesi gereken isimler.


2.AYAK: Gördüğü yarışının ardından idman pistinde dereceli işleriyle sıkı hazırlanan ve kulvar avantajını kullanıp ön tarafa çıkması halinde koşuyu lehine çevirebilecek nefese sahip WIZARD MAN, kazandığı sentetik pist yarışında bir hayli beğenimi kazanan TATANGA, koştuğu son uzun mesafeli yarışından sonra etkin olduğu mesafeye geri dönen GOLD CASH ve son yarışında günlük bir sıkıntı yaşadığını süşündüğüm CASTELLIANO ekonomik kuponlara yeterli olurlar. Daha geniş kuponlar, ağır kilosuna rağmen ilk kez çıkacağı pistte POWER SOUL, müsait siklete sahip CHAUVINIST, son çim pist performansında fotoyu diri geçen DROGOTH ile seri ikinciliklerini taçlandırabilecek konumda RAFI BOY yazmalılar.


3.AYAK: Son Grup yarışında beklentilerin bir hayli altında koşan UÇAN ADAM etkili idman durumuyla bir kez daha favori hanesinden önereceğim isim. Son yarışında ekstra performans sergileyen DENİZ EFE ardında kalmasına rağmen geriden gelen rakiplerine direnerek ikincilik elde eden SARAFİM, klas jokeyinin tercihiyle bu kez kuru pistte şanslı olacağını düşündüğüm DEMİRBERKE ile İzmir’deki son startında erken yürüyünce güçlü gelen rakiplerine sonlarda teslim olan AKSU HAN cazip konumuyla kuponlara ilave edilmeliler.


4.AYAK: Startla birlikte ön tarafta yükselecek tempoyu kulvar avantajını kullanarak belirlemesini beklediğim ULUBATUR ilk şansa sahip. Uzun aralar vermesine rağmen tatminkar yarışlar koşmayı başaran karakter abidesi MOSTAR KÖPRÜSÜ, jokeyinin ısrarla bindiği ÖZGÜRSU ve müsait sıkletiyle kazanabilecek güçte ARSLANTURBO bu koşu için yeterli olurlar.


5.AYAK: Katıldığı son yarışında güçlü rakibi O Bir Çelik’e fotoda kaybeden MUCİZE HAN kuponlara alternatif tek önerim olacak. Her geçen gün daha iyi duruma gelen AKBEDİR, son yarışını ölçü almadığım DİLDE HANIM ve yeni yeni kendine gelen ASUMAN HANIM daha sonraki ihtimaller.


6.AYAK: Katıldığı son iki yarışında rakiplerine geçilse de idman pistinde 800/55 400/27 işinde ki sağlıklı görünümüyle ve klas jokeyinin direk tercihi konumunda TOPRAK TUTKUSU, İstanbul’da kapanışı yapacaktır. Bankom.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ: 

1A) 7-3-9-6-2 

2A) 5-3-4-2 / 1-6-8-7 

3A) 9-8-5-1 

4A) 7-4-5-1 

5A) 4 / 1-7-6 

6A) 9 TOPRAK TUTKUSU 

Çatı Kupon: 48,00 ₺

2. 6’LI GANYAN(9/5/9/5/4/9) :1.738,94 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

2 thoughts on “Naim İşgören’den 48 liraya İstanbul Altılısı…

  1. Son zamanlarda gördüğüm en kötü jokey performansını sergiledi sağolsun Halis topaz girl e Halis haricinde kim binerse binsin yarışı net kazanırmış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir