Nurettin Güven’den takipçilerine 3.190 TL

5.KOŞU: Aradan sonra katıldığı 1300 ve 1800 metrelik iki çim koşusu da birbirinden başarılı Rhythm Of Power, gayet güzel hazırlıkları ve kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle ufak bütçeli kuponlara tek yazılabilir. Form tutma çabası içerisindeki Hüsni ile 800/49.8 – 400/24.4 R son galobunda yeşil ışık yakan Blue Thunder favorinin eksiklerinden kendilerine pay çıkaracaklardır.


6.KOŞU: Pist ve mesafedeki son koşusundan tatminkar bir 4.lük çıkaran White Cattleya, Ankara’daki son G2 çim yarışı kendisine bir nevi galop niyetine gelecek olan Mystical Victory, güzel bir hazırlık döneminden geçen Pentimento, koştukça daha iyi yerlere gelebilecek bir kalibreye sahip American ile eküri destekli Bahariko sırası ile değerlendirmeye alınmalı.


7.KOŞU: Uzun aradan sonra katıldığı ilk yarışında binicisi tarafından hiç sıkıştırılmayarak kendi halinde tabela dibinde tamamlayan Turkish Legend, sınıf olarak bu günkü rakiplerinden bir hayli ön plana çıkmakta. Giderdiği açıkları ve mesafesinde kazanacağına inandığım safkanı günün teki olarak öneriyorum.


8.KOŞU: Koşunun muhtemelen ön tarafta yüksek tempoda gidecek olması şansları artıran Aksakallı ile Star Force ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Mesafenin başarılı isimlerinden Bedwulf, sürekli binicisiyle ekibinin yüzünü güldürme uğraşı verecektir. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Headman ve 1000/1.01.5 – 400/25.2 R dereceli son galobuyla bu kez işleri sıkı tuttuğunu ispatlayan Princess Di hata kollayacaktır.


9.KOŞU: Bursa’daki ilk 1400 metrelik çim koşusunda, fotoya yakın aralardan çıkarak yaptığı düzgün ataklarıyla yakın ara 6.bitirirek oldukça beğenimi toplayan Zucchini’nin gelişen kondisyonuyla çok daha iddialı bir sonuçla ayrılmasını bekliyorum. Her geçen gün daha iyi bir duruma getirilen Prenses Beso, ilave edilen KAPALI GÖZLÜK takısıyla birinciliğe ortak olacaktır. Rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli Azrastar, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Formunda kıpırdamalar mevcut Maylin, sürpriz uğraşı verecektir.


10.KOŞU: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Benli Sultan, gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Benligül, bir önceki yarışı bu grup için yeterli Artistemre, yeni yeni kendini bulan Landing ile istim üzerine getirilen Tamerşah ilk etapta değerlendirmeye alınmalı. Gülüşlü, Turbocu, Gülfem ve Süerdem sonraki ihtimallerdir.


2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 2 // 4-3

2.AYAK: 12-5-6-1-2

3.AYAK: 6

4.AYAK: 3-2-4-1-7

5.AYAK: 12-7-3-5

6.AYAK: 7-1-6-8-12-11-3-5-13

2. 6’LI GANYAN (3/5/6/3/5/13): 3.191 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

1 thought on “Nurettin Güven’den takipçilerine 3.190 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir