Uğurtay’dan sonra LIGHT OF DARKNESS da hazır…

27 Ocak 2022 Perşembe günü Kurtel Ekürisine ait Long Runner, Final Dance ve Aegean Finale ile birlikte Dubai’ye giden 4 yaşındaki G1 galibi kısrak Light Of Darkness, Meydan Hipodromundaki çalışmalarını düzenli olarak sürdürüyor.

Safkanı ile birlikte Dubai’de bulunan Cem Sevim, Yarış Dergisi için şu açıklamalarda bulundu; “Bugün Dubai’deki 15’inci günümüz. Çok şükür geldiğimizden günden beri eksiksiz idmandayız. İstanbul’dan gelir ayak kardan dolayı bir 5 gün ahırda kaldık. O bizi biraz geri bıraktı ama kızımız bundan çok etkilenmiş görünmüyor.

6 Şubat 2022 Pazar günü galop yaptık. Bu Pazar tekrar galobumuz var. Kısmetse 18 Şubat 2022 Cuma günü 1600 metre çim pistte koşulacak olan Handikap (90-105 puan) koşuya hedef yapıyoruz. Jokeyimiz Özcan Yıldırım sanıyorum bu hafta sonu Dubai’ye gelecek. Burada ortam ve hava gayet güzel. Atlarımız da çok seviler.

Biz hazırlıklarımızı sürdürürken yarın kısmetse Uğurtay start alacak. Büyük bir heyecanla onu bekliyoruz. Ayağı düz bassın. Bütün temennimiz Ülkemizden gelen tüm atlarımızın başarılı olmaları… Herkese selamlar, sevgiler…”

Cem Sevim, Light Of Darkness ve Hıdır Demirkıran
Light Of Darkness ve Hıdır Demirkıran

News Reporter

2 thoughts on “Uğurtay’dan sonra LIGHT OF DARKNESS da hazır…

  1. Büyük bir gurur. İnşallah başarılı olursunuz. Adana’dan Dubai’ye bol şanslar ve başarılar

  2. Fransa da koştuğu yarışta başarılı olamadı, orda ben iyi koşmasını ümit etmiştim ama hayal kırıklığı yarattı, inşallah Dubai de Fransa dan koştuğundan daha iyi bir yarış koşar. Gerçekçi olmak gerekirse çok büyük bir başarı beklememek lazım, bence Kurtel ekürisi Dubai de daha başarılı olur çünkü atları gerçekten çok iyi, haa birde Burgas var, Burgas bence çok özel bir safkan inşallah başarılı olacaktır ama onun da jokeydi soru işareti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.