Gökhan Dedeoğlu’ndan Çatı Kuponda Bursa Altılısı…

1.AYAK: Bu yarışa Ankara’da iyi hazırlanan CATANZARO ilk şans verdiğim isimdir. Gördüğü iki yarış sonrası bu haftaki idmanında oldukça değişme gördüğüm ALBATTAR, yarış görüp kondisyon kazanan SOUND OF HEART daha sonra şans verdiğim isimler olup, pisti yadırgamazsa MARVELIN ve farklı bir yarış beklediğim KING MEHMET koşunun sürpriz isimleridir.


2.AYAK: İyi bir form yakalayan POWER SMELL başta tuttuğum isimdir. İstikrarlı yarışlar koşan GULIYEV, kazandığı koşu sonrası formunu koruyan KING AREL, henüz yarış kazanamasa da son ikinciliği ile toparlandığını belli eden OĞLUM ÖZGÜR ve mesafe kısa gelmezse FAITHFUL WOLF diğer şanslı isimler olacaktır. Çıkış arayan TRUDI ve son işinde iyi görünen ROCKY BOY geniş kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.


3.AYAK: İzmir’den çok iyi durumda gelen şampiyon Suzi Gold’un kızı SPECIAL OF HORSES en şanslı isim olacaktır. Eküri avantajı ile HUMBLE WARRIOR ile iyi durumu ve formda jokeyi ile DRAGON FIRE en ciddi rakipleridir. Her geçen gün daha iyi duruma gelen YAMANİKO’dan koşunun sürprizi gelebilir.


4.AYAK: Koştuğu yarışlar itibarı ile buradaki rakiplerinden daha farklı görünen WHO KEEPS YOU kazanmaya en yakın isim olup, banko olarak öneriyorum.


5.AYAK: Bu aralar iyi bir form yakalayan OUT OF THE DARK ilk planda düşünülecek isimdir. Yeni sahiplerinde iki yarış gören BLACK ROCK, bu aralar iyi duruma gelen eküri avantajlı KULKIZI ve yeni ilgililerinde iyi hazırlanan SILK ROAD rakipleri olacaktır. Uzun süredir start almayan BREAK THE CHAIN ve düzelmeye başlayan DON CORLEONE sürpriz isimlerdir.


6.AYAK: Son yarışı çok başarılı olan BABA NASİP, son yarışını ölçü almadığım ADEN PERİSİ, kolay kazandığı yarış sonrası formunu koruyan AKGOBAK, formda jokeyi ile TOKATEŞ ayırım yapılmadan kuponlarda bulunmalıdır. Çok at yazmak isteyenlere, ATOM KAN, KIVILCIMKIZ ve BEYAZ KÖŞK önereceğim isimlerdir.2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-1-5  /  7-4

2A) 5-7-4-11-1  /  10-3

3A) 7-2-1  /  5

4A) 1  WHO KEEPS YOU

5A) 9-1-10-6  /  3-4

6A) 2-12-4-11  /  5-10-13

Çatı Kupon: 86.40 ₺

2. Altılı Ganyan ( 5 / 5 / 7 / 1 / 6,8 / 12 ): 1.429,18 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Gökhan Dedeoğlu’ndan Çatı Kuponda Bursa Altılısı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir