Yarış Camiasında Şok Ayrılık!

2002 yılından bu yana birlikte çalışan jokey Halis Karataş ve menajer Mustafa Sav, geçtiğimiz hafta içerisinde bir araya gelerek ayrılma kararı aldılar.

Uzun yıllardır birlikte zirvenin en tepesinde yer alan ikilinin bu ayrılığı yarış camiasında şaşkınlıkla karşılanırken, şampiyon jokeyin bundan sonraki süreçte hangi menajerle çalışacağı merakla beklenmeye başladı.

Öte yandan yıllarca usta kondisyonerlerin yanında yetişen, çok iyi bir göze olan sahip ve idmanda atları çıplak olarak tanıyabilen nadir yarış yazarlarından biri olarak bilinen Mustafa Sav’ın ise önümüzdeki dönem menajerlik yapmak istemediği, yarış yazarı ve yorumcu olarak mesleğine devam edeceği öğrenildi.

News Reporter

5 thoughts on “Yarış Camiasında Şok Ayrılık!

  1. fazla abartmaya gerek yok butun saatcıler cıplak gozle ıdmandakı atarı tanırlar ve bır menejerın halıs karata’a katacagı hıc bırsey olmadıgı gıbı halıs karatas sayesınde menejer cevre edınmıs olur kısaca hıc bır menejer karatasa cok buyuk artısı olamayacagı gıbı karatasın menejere %100 artıları olur cevre oyunucları cogalar

  2. Benide iyi safkana bindirseler bende popiler olurum hadi normal yani orta sınıf bir safkana binsin getirsin halis karataş ne kadar yarış biner görelim

    1. Taliphan ile çaldıran koşususunu kazandığını unutmayalım lütfen kosuda plase at konumundaydi o gun icin bu ornek yeterli sanirsam.

  3. Halis Karataş sihirbaz lakabını boşa almadı bindiği şans verilmeyen atlarla kazandığı atlar üzerinde bir sihir tesir ettirdiği düşünülerek sihirbaz dendi. Şunuda unutmamak lazım kötübir jokey eniyi atadahi binse kazanma oranının nekadar olucağını düşünün at jokeyden üstün olursa sıkıntı jokey attan üstün olabilir

  4. Güzel kardeşim. Silh zoruyla mı bindiriyorlar iyi atlara? Bu adam bu işin en iyisi. Messi Barcelona dururken, gidip Dinamo Kievde mi forma giysin? Ben at sahibi olsam, ayının şansı %60 sa, Karataşı bindirir, %90 yaparım. Bu kadar basit.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir