Yarışseverin Sesi…

Yarışseverler adına teşekkürler TJK Başkanı Sayın Serdal Adalı, AYYD II.Başkanı ve Farklı Analiz yorumcusu Atahan Zilcioglu, program partnerleri sayın Enver Arslan ve sayın Süleyman Akdı, Tay TV Genel Yayın Yönetmeni sayın Hakan Cantınaz, program partneri Eray Balcı, TJK TV ve Tay TV’nin tüm personeli ayrıca emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

Sabah düzenlenen Yıldızlarla Kahvaltı akşam ise Farklı Analizin Gazi Özel gecesine katılarak, camianın tüm bireyleri ile bir araya geldik. Tabi ki Pazar günü o eşsiz iki canlının bir arada yaptığı sporun vazgeçilmezi kesintisiz 92 yıldır Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk adına koşulan Gazi koşusu ayrıca günün anlamını taşıyan Zübeyde Hanım, Anafartalar gibi manevi değerleri çok yüksek koşuları heyecan ve gururunu yaşadık.

Yarışseverlerin camiayı yakinen tanımaya, bir araya gelmeye çok ihtiyacı var. Bugün Türkiye’nin çeşit illerinden kalkarak Veliefendi’ye gelen teni, rengi farklı insanlar, TJK’nın ve önderlik edenlerin yarışsevere yönelik çalışmalarını yerinde gördü, kafalardaki sorulara verilen samimi ve açıklayıcı cevapları aldı. O kadar etkilendik ki… Biz her gittiğimiz yerde bilinçli yarış seyri ve sevgisi diye bu camiayı anlatmaya devam edeceğiz. Sıcak yüreğini bize açan her birinize yarışseverler adına çok teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikler sayesinde yarışseverlerin bu büyük camiaya sevgisinin ve güvenin daha çok artacağını düşünüyor, saygılarımı sunuyorum.

Ahmet Çetin

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir