1.AYAK: Kısa ara sonrası Bursa’da katıldığı ilk yarışından başarılı bir 2.lik çıkaran Sabiham, gelişen kondisyonu ve giderdiği açıklarıyla favori olmayı hak ediyor. İstanbul’daki çalışmaları mükemmel Aynira, yabancısı olmadığı piste üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Toparlanma çabası içerisindeki Cevahirtay, tekrardan DİLBAĞI takıldığı son sınavını gösterişli kazanan Beyim Benim, bu grupla baş edebilecek yetenekteki Fadik ile aşama içerisindeki Altıntunç ihmale gelmezler.


2.AYAK: Startla birlikte önde iyi bir tempo kurduğu buradaki ilk 1200 metrelik kum koşusundan 1.23.15 gibi gayet parlak bir dereceyle 2.lik çıkaran Himayun, bu gün için aynı sınavını tekrarlaması halinde kazanması hiçte zor olmayacaktır. İstanbul’da yaptığı 1000/1.08.6 – 400/26.2 HR galobunda olumlu izlenimler veren Tutana, orijin olarak yatkın olduğu piste favoriye sert rakip konumundadır. Artan kondisyonuyla Gonca Sultan ile üzerine koymaya başlayan Çermikkızı sürpriz uğraşı vereceklerdir.


3.AYAK: Son haftalarda gayet güzel bir çıkış yakalayan Kolaçan, tırnağının ucuna getirilen Kızılyar, önde boş kalacak olması şansını yükselten Signora, önemli bir kilo avantajına sahip Gönül Avcısı, aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde kazanabilecek güçteki Islah ile yükselişini sürdüren Soyu Güzel ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.


4.AYAK: Sabırlı bir bekleme yaptığı Bursa’daki son 1300 metrelik kum koşusunu 1.31.20’lik derecesiyle lehine çevirmeyi başaran Kevir, müsait sıkletiyle bir kez daha zaferle ayrılabilir. Süratli isimlerin bir hayli fazla olması lehine Deniz Köpüğü, sonlardaki güçlü ataklarıyla zafere ulaşabilir. Ağır kilosuna rağmen mükemmel bir form grafiğine sahip Uzun Bey, kantarmasını tanıyan binicisiyle kaldığı yerden devam etmeye çalışacaktır. Bir üst gruptaki son yarışı oldukça parlak Saygon ile gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Şimşekkral hata kollayacaktır.


5.AYAK: Yarışı önlere yakın takip ettiği Bursa’daki son 2000 metre mesafeli kum yarışında, son viraj dönülür dönülmez liderliği aldığı gibi farkı açarak yanına hiçbir rakibini yaklaştırmadan 2.08.65’lik derecesiyle kazanmayı bilen Yıldızhan Star, muhafaza ettiği güzel durumu ve tam dişine göre rakipler arasında bir kez daha adını birincilikle süslemeye çok yakın. Kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle safkanı günün teki olarak öneriyorum.


6.AYAK: Yarışları üst üste gelecek olmasına rağmen iştirak ettiği son koşularında gayet tatminkar sonuçlarla ayrılan Mihribankaya ile pisti bu kez çok daha iyi tanıyacak olan Bölükbey ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Formunu sürekli geliştiren Atılgan Ağa, başarılı son yarışının bir tesadüf olmadığını hazırlıklarında sergilediği derecelerle belli eden Güloş, dengi rakipler arasında Korkusuzefe ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Sarrafhan hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.


ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1-6-2-8-3-5

2.AYAK: 2-7

3.AYAK: 9-6-4-10-1-7

4.AYAK: 7-6-1-2-3

5.AYAK: 6

6.AYAK: 6-2 // 1-10-5-7

(10-8/7/10/2/6/2) şeklinde sonuçlanan 10 Ocak 2020 Cuma Kocaeli Altılı Ganyanı 430 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir