Yılın flaş safkanı sezonu kapattı…

Bu sene yaz sezonuna Mayıs ayında İstanbul’da kazandığı Kv-8 Fethi Atan Koşusu ile fırtına gibi başlayıp Ankara’da katıldığı Adnan Menderes Koşusunu dördüncü olduktan sonra rotayı yeniden İstanbul’a çeviren, Haziran ayında İstanbul’da önce 1600 metre çim pistte G1 Haliç Koşusunu sonrasında 2000 metre çim pistte G1 Avrasya Koşusunu kazanarak yıla adeta damga vuran klas safkan Kuzey Kafkasyalı sezonu kapattı…

Safkanın sahibi ve yetiştiricisi Onur Dilbaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla daha önce Kuzey Kafkasyalı’nın 1 yıl istirahatine neden olan eski sorununun nüksettiğini ve bu nedenle 3 G1 galibiyeti bulunan klas safkanın en erken 2022 Nisan ayında koşabileceğini duyurdu.

Bu sene çok parlak bir sezon geçiren safkanın tüm ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız en kısa sürede sağlıklı bir şekilde pistlere geri döner…News Reporter

3 thoughts on “Yılın flaş safkanı sezonu kapattı…

  1. Şampiyon Luxor Tayımız Kuzey Kafkasyalı’nın Babasının yaşlanmasından dolayı Genç Aygır Temsilcisi olması için yetiştiricilikte kullanilması At camiamıza büyük katkısı olacaktır.Allah Şifalar versin.

  2. Biz üzülürken, yurtdışından gelenler sevinecek ne diyelim. Enternasyonal koşuda görmeyi çok isterdim şahsım adına. Tüm ilgililere geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir