Yabancı yarışlar TJK TV 2 (Yurt Dışı) YouTube kanalında!

TJK TV yeni yılda YouTube yayın platformunda, yurt içi ve yurt dışı yarışlarını 2 ayrı kanalla yarışseverlerle buluşturacak.

1 Ocak 2022 Cumartesi gününden itibaren TJK TV 1 (Yurt İçi) Youtube kanalından, önceden olduğu gibi TJK TV’nin standart yayını izlenebilecekken, TJK TV 2 (Yurt Dışı) YouTube kanalından ise sadece yurt dışı yarışları izlenecek…

Tüm yurt dışı yarış programları; öncesi ve sonrasıyla, padoğu ve röportajlarıyla, daha detaylı ve kesintisiz olarak 1 Ocak 2022 Cumartesi gününden itibaren TJK TV 2 (Yurt Dışı) YouTube Kanalında yayında olacak.

Böylece; uzun süredir TJK TV yayınını takipçileriyle buluşturan ve 91.000 Üyesi bulunan YouTube kanalında bulunmakta olan İstanbul yarış günlerine ait eyerleme alanı görüntüleri ve tay satışlarını içeren canlı yayın kanalı ile birlikte üç farklı canlı yayın izleyicilerle buluşturulacak.

TJK TV 1 (Yurt İçi) Canlı Yayın

TJK TV 2 (Yurt Dışı) Canlı Yayın

TJK TV Eyerleme Alanı/Tay Satışları Canlı YayınNews Reporter

6 thoughts on “Yabancı yarışlar TJK TV 2 (Yurt Dışı) YouTube kanalında!

  1. Ganyan bayilerin havasını iyi bilen birisi olarak gerçekten sinir olduğumuz bir konu çözüme ulaştığı için tşkr edriz Tjk. Atahan abi burdan sesimize kulak olmanı istediği bir konu daha var. Abi bıktık Allahıma Kitabıma Dinime bıktık. Startta kalan atlara tuzağa düşüp para yatırmaktan bıktık. Abi lütfen MBH’nin geri gelmesi için yetkililerle görüş. Ayıptır abi bu nedir yaa. Bugün de Kocaeli’de Wın Wın yine bokta kaldı, adalet mi bu abi? Komiserler Kurulu kanayan başka yaramız. Adamların işi gücü bilmem ne kanunun bilmem ne fıkrasına göre jokeye sözlü ihtar. Kalkın gidin lan.

  2. başaramazsınız ! TJK bu çift kanaldan yayını başarılı bir şekilde gerçekleştiremez. Yılardır neyi doğru dürüst yaptı ki ? günlük milyon doların döndüğü bir kumarhanede beceriksizlik hat safhada. bu yorumu asla yayınlayamazsınız. Çünkü gerçekler canınızı acıtır.

    1. Yorumunu yayınlayarak seni tekzip etmişler. İnsanları tanımadan ahkam kesenlere önerim, goygoy yapmaktan vazgeçmezler.

  3. Sayin yariş dergisi yetkilileri bize cevap veren olmaz lütfen burdan siz yazın istanbul gunleri dev ekranda istanbul kosulari varken yanindaki daha kucuk ekrana yabancı kosular sessizde olsa verilsin yok eğer o ekran çalışmıyor filan ise ordan kaldırılsın bari pist daha çok görünsun bunu lütfen dile getirin.

  4. TJK.org sitesine girip bir atın yarışlarını seyretmek istiyorum bir bakıyorum sağ üste o gün koşulan yabancı yarışlardan görüntü çıkıyor.Boyle amatörce yönetim görmedim yok mu kardeşim başka bir çekimi.Ayrıca yarış koşuluyor tekrarını görmeden fotofiniş gösterilmeden hoop hiç ilgilenmediğim yabancı yarışlara.. artık o yerlere işini yapan insanları getirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.