Yürütmeyi Durdurma aldı…

12 Eylül 2020 Cumartesi günü Glitzy isimli safkan ile son düzlükte hatalı kulvar değiştirmekten 7 gün at binmeme cezası alan jokey Özcan Yıldırım, avukatı Utku Keleşoğlu vasıtasıyla dün yaptığı müracaat sonrasında Ankara 12.İdare Mahkemesinden bugün yürütmeyi durdurma kararı aldı.

Buna göre Yıldırım cezası kesinleşinceye kadar at binmeye devam edebilecek.

News Reporter

12 thoughts on “Yürütmeyi Durdurma aldı…

  1. Hışman Çizik ile birlikte en fazla faul yapan, hatta çoğu zaman yaptığı faullerden ceza almadan kurtulan bay Özcan utanmadan işi yargıya götürmüş ve at yarışı nedir bilmeyen hakimler karar vermiş. Komedi. Zavallı komiserler kurulu. Bu karar at yarışlarını altına konmuş dinamittir. Eğer önlem alınmazsa, her karar mahkemeye gidecek ve oradan dönecektir. Özcan Yıldırım ata nefret duyan rakiplerine nefret duyan bir çocuk. Bakalım daha neler göreceğiz.

  2. Adam korona olmuş süre biter bitmez bugün Ankara’ya koşmuş Allah gözlerini doyursun . sağlıktan önemlisi varmı git paranı ye tatil yap kardeşim .dinlen .nedir bu hırs.

  3. Arkadaslar birakinahmet corona ozcan ceza falan biz kendimizi kurtaralim biz buyuk bir kitle olarak ozellikle PANDEMIDEN sonra kosulan yarislara bakin CAMIA zarar etmis diye hep bizi yoluyorlar zaten bu nalet virus yuzunden cogumuz gelirimizin cok cok altina dustu
    Dogru duzgun calisamiyoruz ama bu begefendiler DIMDIREKT FAWORILERI getirmezler lakayit lakayit at binerler ama bunlar bu PIS isleri tek baslarina yapmiyorlar biliyoruz izmirde son haftalarda cok tuhaf seyler oluyor dogu guney doguyu hic soylemeye gerek yok ve en son dun istanbul atini cok iyi taniyan jokeyi GOKHAN GOKCE size soruyorum normelde bu guruba TUR bindirmezmi yani acikcasi bizim yarislarimizda hic DURUSTLUK kalmadi vay halimize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir