1 Temmuz 2021 Perşembe İstanbul Start Provaları…

Nurettin Güven’in Kamerasından 1 Temmuz 2021 Perşembe İstanbul Start Provaları

© 2021


→ 1.Grup ←

  1. BOĞAZIN PRENSİ 2 y de Approve (Ire) – Rambler (Gb) 400/22.3 ÇR Z.Dursun
  2. SKYMAN 2 y de Torok (Ire) – Good Memory 400/22.8 HÇ Mev.Kurt (1 boy startta kaldı)
  3. MISSY FRANKLIN 2019 Tayı 2 y de Kaneko – Missy Franklin 400/23.3 HR C.Altunbaş (1 boy startta kaldı)
  4. GOLD BAZAAR 2 y de Gregorian (Ire) – Symphony Star (Ire) 400/25.7 ÇR Sadık Kurt (7 boy startta kaldı)

→ 2.Grup ←

  1. PHANTOM LORD 2 y de Mali – Sausalito 400/24.9 ÇR H.Yolaçıcı
  2. KORDELYA 2 y dd Papa Clem (Usa) – Day Of The Nile (Usa) 400/25.3 HR Y.Öztaş
  3. LONG MASTER 2 y de Win Rıver Win (Usa) – Cebelli Kız (Kenter)
  4. BAKIRCI 2 y de King David (Usa) – Desdemona (Kenter)

→ 3.Grup ←

  1. ANGRY QUEEN 2 y dd Corinthian (Usa) – Göklerin Yıldızı 400/21.8 R Ş.Y.Eyyüpoğlu
  2. FIRST AND FOREMOST 2019 Tayı 2 y dd Mendip (Usa) – First And Foremost 400/22.3 R R.Güneli
  3. FU HAO ASIA 2 y ad General Quarters (Usa) – Showing (Usa) 400/24.6 HR M.B.Sakallılar
  4. FARUKHAN 2 y de Win River Win (Usa) – Şemmame (Kenter)

→ 4.Grup ←

  1. TWIST AND SHOUT 2 y dd Scarface – Ascella 400/22.8 R H.Demir
  2. YILDIZ AYAK 2 y dd Captain Rio (Gb) – Finy 400/23.1 R E.Soykuvvet
  3. SERASTRO 2 y de Scarface – Celeste 400/24 R M.Gündüz
  4. PRINCESS KHAN 2 y dd Native Khan – Vincore 400/24.3 R Must.Gündüzeli
  5. DAUGHTER OF FIRE 2 y dd Paco Boy – Sheilla 400/26.2 R Özgür Gönültaş

→ 5.Grup ←

  1. KANTHAKA 3 y de After Market (Usa) – Müyesser Esthetics (Kenter)

→ 6.Grup ←

  1. BİR BAHAR 3 y ad Toşur – Kına Kına 400/25.4 R M.Özçelik
  2. MÜREKKEP 3 y ad Sarraf – Bakanay 400/25.8 HR Z.Karabulut
  3. İSMAİLHANBEY 3 y ke Turbo – Gülzeycan 400/26.2 HÇ Sadık Kurt
  4. TUNCERİNOĞLU 3 y ae Peksoy – Sinemcan 400/27.9 Ç O.Aktürk (4 boy startta kaldı)

→ 7.Grup ←

  1. KIZILTOPRAK 3 y ad Kaizbert (Ru) – Işınsoy 400/26.1 R Mev.Kurt
  2. TOPRAHAN 3 y ad Şerefkar – Altın Özlem 400/26.4 HR Ö.Yalçınkaya
  3. AYLASULTAN 3 y dd Sonalp – Yangın 400/27.3 R C.Altunbaş
  4. CANSABİHA 3 y ad Demirsoy – Helincan 400/28.9 R Y.Kaya
  5. YONCAGÜLÜ 3 y kd Bilgin – Canipek 400/29.3 HÇ Sefer

→ 8.Grup ←

  1. UĞUR PERİSİ 4 y ak Özhaber – Yurdagülen 400/27.2 ÇR H.Yolaçıcı (6 boy startta kaldı)
News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir