Bursa’da Pist Değişikliği…
Bursa Osmangazi Hipodromu’nda çim pistin çok ağır (5.4) olması nedeniyle Komiserler Kurulu Kararıyla çim pist koşuları kum piste alındı ve 8. koşunun mesafesi 1400 metre olarak değiştirildi.
News Reporter

4 thoughts on “Bursa’da Pist Değişikliği…

  1. Rezillik. Yeter artık. Birileri TJK yönetimine bahar aylarına çim yarışı koymamasını ya da çim pistlerini, sentetiğe çevirmesini söylesin. Bütün gece çalışıyoruz. Devirli altılı var. Sonra 2-3 kişi çıkıyor, bizim atlarımızın canı çok kıymetli, çimde koşamazlar diyor. . Demek ki, bizim Komiserler Kurulu İrlanda da, İngiltere de görev yapsa, neredeyse bütün sene çimde yarış yapılmayacak. Kaldırın kardeşim çim pistleri. Amerilka gibi yarışların çoğu kumda koşulsun. Bu rezilik son bulsun. Yarışsevere günah, atçıya günah.

    1. Bizim komiserler kurulu dediğimiz insanlara Bırak İrlandada ,İngilterede komiserlik yaptırmayı , hipodromlardan içeriye sokmazlar :))

  2. Bursa nilüferde oturuyorum hipodromla aram 500 metre 2 günden beri Bursa da tek bir damla yağmur bile yağmadı şu anda hava 18c yarış saatinde 21,22 c olması bekleniyor neyin pist değişikliği gerçekten enteresan

    1. Aynen hava lodos mis gibi bahar neye istinaden iptal edilir anlamak çok güç….Birde zaten Bursa’da çim yarışları haftaya…Pist bozulsa bile 1 haftada toparlar kendini…En kolayı pisti değiştir…Direkt kolaycilik mantığı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir