Satılık Taylar, Koşan Atlar ve Kısraklar…

SECRET CAT

2y ad Bluegrass Cat (USA) – Güzel İrem

Dünyaca bilinen aygır Bluegrass Cat’in òzellikle kısrağımız Güzel İrem ile müthiş bir pedigri uyumuna sahip olması dolayısıyla planlı bir aşım yapılmış olan tayımız, Karacabey TJK Pansiyon harada daimi pansiyoner olarak doğup orada yetiştirilip İstanbul Veliefendi hipodromuna indirilmiştir. Şuan tırısa yeni başlamıştır. Filmleri çekildi hiç bir sorunu yok. Gayet güzel bir tay olup, erken doğumlu olup, dizleri şimdiden kapanmak üzere… Bir aksilik yaşanmadığı takdirde Mayısta koşmaya hazır olacaktır. Ahırı mevcuttur.

Fiyatı = 850.000 TL

PREDATORIUS

2yı de El Corredor (USA) – Semestra

İstanbul Veliefendi hipodromunda lonj yapılıyor. Geç doğumlu olduğundan üstüne gidilmeyip acele edilmiyor. Annesi Semestra tercihli olup G3 ikincisi ve A 3 üçüncüsü BABA RUNNER’ın anneden kardeşidir. Babası ise geçen sene kaybettiğimiz, ülkemize kaliteli taylar kazandırmış başarılı ithal aygır El Corredor’dur. Tayın filmleri temiz olup, tek sorunu geç doğumlu olmasından kaynaklı zayıf oluşudur. Ahırı mevcuttur.

Fiyatı = 300.000 TL

İSİMSİZ

2023 dd Super Saver (Usa) – Güzel İrem

TJK Karacabey pansiyon harada daimi pansiyoner, kusursuz eşkalli gayet sağlıklı bir tay. Ocak ayı doğumludur. İthal vitamin ve biotin takviyeleri periyodik olarak verilmektedir. Başarılı aygır SUPER SAVER’ın Amerika da koşan dişi taylarının daha başarılı oldukları bilinmektedir

Fiyatı = 650.000 TL

İSİMSİZ

2023 dd Klimt (Usa) – Imelda

Annesi İmelda, yaklaşık 5 milyon lira kazanan Egregious Rock ve aygırlık yapan Bedwulf’un anneleri olan ALFUNUN (IRE) isimli kısrağın yurt dışından anne karnında gelen ve ünlü aygır INVINCIBLE SPIRIT (IRE) tan olan Türkiye’deki ilk yavrusudur.

Çok düzgün yapıya sahip kusursuz bir taydır.

Anadolu Ekspres, Bouvet, Mia Preziosa ile anneden kardeştir. Şampiyon soyun devam temsilcidir. İthal vitamin ve biotin takviyeleri periyodik olarak verilmektedir.

Fiyatı = 1.100.000 TL

İSİMSİZ

2023 ad Gelibolu – Adanus

Annesi Adanus mükemmel bir yarış hayatı olan, Grup yarışlar koşmuş ve birçok kısa vadeli yarış kazanmış bir anne olup, aygırlık yapan THOR ve NİĞBOLU’nun annesi AMANOS ile anne kardeşidir. Tayımız KV-7 TARZAN Koşusu galibi, HORUS isimli tayla ana baba bir kardeştir. Çok düzgün yapıya sahip, sağlıklı ve kusursuz bir tay olup, bu şampiyon soyun devam temsilcisidir. İthal vitamin ve biotin katkıları periyodik olarak verilmektedir.

Fiyatı = 750.000 TL

KISRAĞINGÜCÜ

1y ad Şükrü (Kaizbert) – Kaptıkaçtı (Turbo)

Çok özel bir pedigriye sahip olup, sağlıklı ve kusursuz eşkalli bir tay.

Fiyatı = 350.000 TL

ERSAVAŞ

6y ae Uçanoğlu – Derincan

İstanbul Veliefendi hipodromunda, bir müddet geriye alınıp mide ülser tedavisi yapılıp iki koşu gösterilip gerekli kondisyona ulaştı. Tam bir çim atı olduğundan dolayı çim yarışları başlayana dek mecburen sentetik koşularla yaz sezonuna hazırlanıyor. Ayaklarında dizlerinde veya herhangi bir yerinde, ne geçmişte ne de bugün en ufak bir sorun bulunmamaktadır.

Fiyatı = 500.000 TL

GÜZEL İREM

12y dk Powerscourt – Contessina

Kaliteli bir kısrak olup, TJK Karacabey pansiyon harada daimidir. Annesi Contessina ithal kısrak olup, aynı kan hattında yurt dışında aygırlık yapan kardeşi vardır. Avery İsland isimli aygıra müthiş bir pedigri uyumu olması dolayısıyla, 2023 te bu aygıra aşım yapılmıştır. Hem daimi pansiyoner sağlıklı bir kısrak, hem yakında doğacak bir tay, hem de tayın yetiştiricisi olabilirsiniz.

Fiyatı = 400.000 TL

Çok az da olsa fiyatlarda sembolik bir pazarlık olacaktır ama alakasız tekliflerde bulunulmamasını rica ediyoruz.

Atların tümü veteriner kontrolüne açıktır.

İRTİBAT: 0532 155 75 65

(Müsait olmadığımda telefonum kapalı veya sessizde olabilir. Mesaj bırakırsanız size dönüş yapılacaktır)

 

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir