Barış Düşmez’den Geniş Kuponda 6.500 TL…

1.AYAK: Bu pistte katıldığı son 2 yarışından ikincilikle ayrılan TUMTURAKLI, dişine göre rakipler yanında startla birlikte alacağı liderliği aynaya kadar taşıyarak kazanabilir. 109 gündür koşmuyor olsa da hazırlıkları eksiksiz olan CEMİR sert rakibidir. ANADOLU YİĞİDİ, GENCERHAN, CİNGÖZ, CONEY ile ROYAL BABY bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.


2.AYAK: Mesafeye yatkın olan FERFECİR, kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde zor koşuyu kolaya çevirebilir. NEJDET, ERSAVAŞ ve ŞİMŞEK EFE öncelikle rakipleridir. Henüz maiden olmasına rağmen uzun mesafede çok iyi koşacağına inandığım JUMBOJET günün bombasını patlatabilir. Yarış seçilerek koşulan SEMBOL TAY unutulmamalı. ATLI AHMET, MADİYAN, ARİFCAN ile KARA KALE sırasıyla değerlendirmeye alınmalı.


3.AYAK: 4’ü grup koşu olmak üzere çim pistte geride bıraktığı son 5 yarışında geçilmeyen ve ilgililerinin tam hedef yaparak özenle hazırladıkları AEGEAN FINALE‘ın, daimi pilotu idaresinde seriyi sürdürmesini bekliyorum.


4.AYAK: Hep iyi koşmasına rağmen bir türlü kazanamayan MELİNAM, bugün değişen pilotu Gökhan Kocakaya idaresinde şeytanın bacağını kırabilir. Ankara’daki son startını gösterişli kazanan SILENT WAVE, 4 kez koşup 2 kez kazandığı pistti sert rakibidir. Son koşusunu ölçü almadığım VALLEY OF FLOWERS, kazandığı koşunun ardından formunu koruyan ve bu yarışa tam hedef yapılarak özenle hazırlanan GIRL GONE BAD sırasıyla şanslı gördüğüm isimleridir. VICTORY BAWL, SENSİZİM ile ARAGONA yazılarak bu ayak geçilebilir.


5.AYAK: Kazandığı koşunun ardından formunu koruyan, yarışın süratli koşulacak olması lehine görünen MYSTERY FOCUS, yetenekli ve formda aprantisi idaresinde favorim. ASUDE SULTAN, RASHOMON, SIRIUS, HAPPY TIME, LIVE THE MOMENT ve LARAMİNA sırasıyla rakipleridir. Geniş şablonların bu ayağı kapatmalarını tavsiye ediyorum.


6.AYAK: Ankara’daki son startından sonra kısa bir süre geri alınarak problemleri çözülen ve bu yarışa iyi hazırlıklarla gelen SHINE ON ME‘nin, uygun grupta birinciliğe yakın görüyorum.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

10,3 / 1,6,4,5,9

4,2,1,3 / 11,8,5,13,6,7

1

6,7,9,4,10,5,1

7,1,3,10,2,5,6 / 8,4,9

4

6’lı GANYAN (6/5/1/10/10/4): 6.504 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir