Atahan Zilcioğlu’dan geniş kuponda 2 Tekle 2.645 TL

1.Ayak: ilk ayak her zaman olduğu gibi zor bir koşu ile başlıyor. Özbatu rakiplerinden bir adım önde şans verdiğim isim. Sukaya ve Tutarlı en yakın rakipleri… Acıdilli Fatih, Agah ve Başar bu atlardan sonra yazılmalı… Diğer safkanlara sürprizde şans tanıyorum.


2.Ayak: Ekürisi Navratilova ile birlikte piste çıkacak olan Agassi bu defa kazanabileceği grupta en şanslı isim ve bana göre gününde alternatif bankolarından biri… Baronial, Onyekuru ve Sinesipse ekürilerin beklenen yarışlarını yapamamaları durumunda devreye girecek ilk isimlerdir.


3.Ayak: Ayağına çabuk safkanların olması Fire Of World için büyük avantaj… Şayet yarış çılgın bir tempoya girerse -ki bu yüksel bir ihtmal- sonlarda tereyağından kıl çeker gibi bu grubu geçecektir. Aksi halde son yarışını kazanan Hasanet, süratli giden yarışların sonlarını iyi koşan isimlerden Princess Di, önde istediği tempoları kurduğu zaman etkili olan Into ve formunu koruyan Contender koşuda iddialı olduklarını düşündüğüm diğer safkanlar.


4.Ayak: 4 tay arasında çekişmeli ve fotoya kadar süren bir mücadele izleyeceğimizi düşündüğüm Ankara Vali Koşusunda sıralamam; Kervantay, Özüdoğru, Tuncer ve Yener Sultan şeklinde…


5.Ayak: İstanbul’dan bu yarış için Ankara’ya gelen Yamanbey itinalı ahır bakımı sayesinde koruduğu formu ile bu grupta ilk şans verdiğim isim olduğu gibi bana göre günün de alternatif bankolarından biridir.


6.Ayak: Son ayakta sizlere öncelikle 5 safkan önermek istiyorum. Bunlar; Benzenci, Mabeyn, Çığgüzeli, Sevalcan ve Aladini… Bol Şanslar…


6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-1-4-6-7-8 / 2-5

2A) 1 / 2-6-7

3A) 4-6-9-1-3

4A) 1-4-6-7

5A) 2

6A) 5-14-1-16-4

Çatı Kupon: 48 TL – Geniş Kupon 256 TL

6’LI GANYAN (2/1-14/4/6/2/1): 2.645 TL vermiştir.

News Reporter

4 thoughts on “Atahan Zilcioğlu’dan geniş kuponda 2 Tekle 2.645 TL

 1. 3. ayak: ANKARA – 4 Yukarı İngilizler KV-7 Bu koşuyu TEK giren bu altılıyı BULUR. Risk Yoksa Altılı da yok. Gelebilme ihtimali olan atları inceleyecek olursa Fire Of World bu formu ile ikinciliğe girmesi EPEY zor olacak. Yazılır mı? Elbette. Ben YAZMAM. Koşu içinde SIRITAN tek at aslında Prenses Di kısalarda da Ankara Pistinde de BAŞARILI. İnto da aynı şekilde ama Ankara da ne yapacak hep birlikte göreceğiz. Bu iki at da YAZILIR. Koşuda en çok kafamı karıştıran at ALİÇO. İstanbul pisti olsa idi kesinlikle yazardım. Ama bu gün yazmayacağım aklım onda da kalsa da. Ben burada PALAWAN ı tek gireceğim. Nedenine gelince Hem Ankara pistinde başarılı ZATEN KISADA BAŞARILI. Ankara da bu mesafe de 1.20 altına TEK AT. Anada’da son 1500 kumda 1.32 yapması ile artık FORMUNU BULDUĞUNU belli etti. Bu mesafedeki tek birinciliğini de Salih ile aldığını düşünürsek neden olmasın. Atın dilinden tek anlayan o. Diğer Jokeyler kısa ve orta mesafelerde hep düzlüğe arkalardan çıkıp düzlük sprintine başladığından mesafe hep KISA kaldı. Zaten 10 metre daha olsa 1300 lerde ki koşuların hepsini kazanması HİÇTEN bile değildi. Atın formu iyi DÜZLÜK sprinte olan TEK at o. Salih kardeşimizin yapması gereken aynı kazandığı koşuda ki gibi düzlüğe ilk üç içinde ve ORTADAN girmek. Bunu başardığında zaten mesafeyi 10 metre kısaltmış olacak. Bariyer dibinde İNTO bariyere yakın ORTA kulvarda Prenses Di ve Diğerlerini ayırmış bu Üçlünün en dışında TAM DA ORTA KULVARDA Palawan Düzlük sprinti ile Aynaya yakın birinciliğini İLAN edecektir.
  Her zaman derim RİSK YOKSA altılı da yok. Koşu bu ÜÇLÜ arasında ve birincilik PALAWAN ın olacaktır.

  1. Kardeş sen oynama ya ……
   inat eden oyun bulamaz benden sana tavsiye yarışları oku koştur kaçtane sürat atı var hepsi
   Birbirini yedi önde fire of world ekmeğine yağ bal vs ne isterse onu sürdüler :)))) bu oyundan para almak istiyosan yarışı koştur ata bak jokeylere değil… tabiki jokey faktörüde var ama at stili önceliklidir saygılar ayrıca SALI ANKARA FLASHBANG TEK OLUR GEÇİLMEZ
   3.koşuda start alıyor 3 ve 4 üncü koşuya çifte oyna 30 ar tane
   Yani 2 arkası / 2.3.4.8.9.11 bağla pişman olmazsın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir