Enver ARSLAN’dan takipçilerine İstanbul Altılısı; 27.142 TL

1.AYAK: İstanbul’da altılı ganyan heyecanı çok zor gözüken bir koşu ile başlıyor. Ancak ben, risk alarak ilk ayağı az atla geçerek kuponu sonraki ayaklarda güçlendirmeyi tercih edeceğim. Kısa ara sonrası piste dönecek olan Bağ Bozumu, yeterli sürate binecek koşunun sonlarda sert gelecek safkanı olarak favorim. Takı ilaveleri sonrası koştuğu kısa mesafeli yarışı beğendiğim Kaiho, bu uygun grupta çok ciddi rakip olacaktır. 2 atla riski alalım.

SIRALAMAM: 2-7


2.AYAK: Kilo farkları, safkanların güncel form durumları, jokey tercihleri ve mesafe dolayısıyla çok zorlandığım bir koşu bizi bekliyor. Böyle koşularda bütçe doğrultusunda çok sayıda ata şans verip riski azaltmak en makul seçim olacaktır. Favorim üst üste şahane koşan, karakter abidesi Wolf Polat! Virajı kendi temposunda dönebilirse Prince of Darkness, starttan iyi çıkabilirse Gracias Sinyor, son koşusu ışıklı Sophianea kuponlarda olmazsa olmaz. Peligrosa ve The Beautiful Ece de koşudaki sürpriz atlarım.

SIRALAMAM: 4-5-2-7 / 8-3


3.AYAK: Bana göre risk alınabilecek koşulardan biri. Son yarışına önemli bir favori olarak girmesine karşın rakibine mağlup olarak 2. Kalan Last Tango 200 metre uzayan koşunun tartışmasız favorisi. Ben risk alınabilecek bir isim olduğunu düşünüp Last Tango’yu alternatifsiz öneriyorum.

SIRALAMAM: 3


4.AYAK: Katılmış olduğu son koşuyu adeta gezinti yaparak kazanan Bahrain bu koşunun favorisi olmayı hak ediyor. Misli oyun denemelerinde risk de edilebilir. Ancak yüksek ikramiye beklentisi olan yarışseverler için 2 tay önereceğim. Yarış hayatına, harika bir düzlük sprintiyle kazanarak başlayan Caddebostan ve son yarışını kazanırken daha da gelişebileceğini hissettiren Attalos kuponlarda yer almalı.

SIRALAMAM: 2 / 4-5


5.AYAK: Kâğıt üzerinde Dündarzade’nin temposuna çıkabilecek bir at olmadığından, ilk viraja 1-1,5 boy önde girip karşı düzlüğe kendi temposunda önde çıkacak olan safkanı yarışın geri kalanında yakalamak çok kolay olmayacak gibi. Favorim Dündarzade. Ancak, tempoda direten bir safkan çıkması halinde yine toparlanan ve iyi koşan kalite safkan Niğbolu ile padokta bayıldığım Fedai devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 1 / 5-2


6.AYAK: Bütçe doğrultusunda fazlaca safkana şans vermek ve rahat bir yarışla günü kapatmak en mantıklı seçim gibi duruyor. Favorim Leonidas. Bu tarz atların dilinden anlayan jokeyi ile etkili bir düzlük yarışı izleyebiliriz. Baba Zaman ve Akkula gerek kaliteleri gerekse formları ile kuponlarda ayrımsız yer almalı. Son koşusu ışıklı Sarıyerli, padok yıldızlarından Can Aslanım, kendi çizgisinde istikrarlı Onatkut ve adrenalin yüklü Sadekar’a dikkat…

SIRALAMAM: 4-2-1 / 6-3-5-8


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-7

2A) 4-5-2-7-8-3

3A) 3 LAST TANGO

4A) 2-4 / 5

5A) 1-5 / 2

6A) 4-2-1-6-3 / 5-8

Çatı Kupon: 96,00

Geniş Kupon: 302,40

6’LI GANYAN 27.142,88 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir