3 kez G1 galibi Şampiyon FINESSE İzmit’te…

5 Yıl süren yarış hayatına G1 Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Türkiye Jokey Kulübü zaferleri de dahil olmak üzere 14 Grup koşu galibiyeti ve 7.5 Milyon liraya yakın kazanç sığdıran şampiyon aygır Luxor’un şampiyon oğlu Finesse, 2021 aşım sezonunda TJK İzmit Merkez Aşım İstasyonunda hara kariyerine başlayacak.

Çim ve sentetik pistte çok sayıda Grup galibiyeti elde edip yarış hayatı boyunca kum pistte hiç start alamayan 6 yaşındaki al aygır, ilk yılında 15.000 TL aşım ücreti ile 95 sıfat yapacak.

 

News Reporter

4 thoughts on “3 kez G1 galibi Şampiyon FINESSE İzmit’te…

  1. Helal olsun selim kayaya. Başka at sahipleri gibi atın suyunu çıkıncaya kadar koşmadı şampiyonu. İnşallah ulan batoruda bu sene aygır yapar sahipleri. At zaten kazanacağını kazandı. Emekliliği hak ettiğini düşünüyorum

    1. At koşsa koşardı daha at ne koşacak Kaya ekurisi atın son damlasına kadar koşar, bu atı yurtdışına götüreceğiz diyor du demekki sıkıntı var değilse para kazandıran atı sonuna kadar koşardı

  2. LUXOR’UN AŞIM ÜCRETİNE GÖRE ÇOK UYGUN. İNŞALLAH YENİ ŞAMPİYONLAR VERİR..ÖRNEK BİR DAVRANIŞ. AMA SAHADA DA İYİ AT KALMADI..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir