Kurtel Ekürisinden 3 yaşlı tay transferleri devam ediyor!

Sezon başında bu yana özellikle Kurtel Ekürisinden gerçekleşen 3 yaşlı tay transferleri Haziran ayı öncesinde olanca hızıyla devam ediyor.

Ekürinin 7 kez start alıp 2 birincilik, 3 kez de ikincilik elde eden, çim pistte Kv-8 ikincisi ve kum pistte Kv-9 üçüncüsü 3 yaşlı erkek tayı Tale Of The Dream (Air Vice Marshal – Infamous, Galileo), Erdal Öztürk ve Adem Yıldız ortaklığı tarafından satın alındı.

Emrah Tanıl Kuru

Kurtel Ekürisinin Satış Operasyonları Müdürü Emrah Tanıl Kuru sitemize yaptığı açıklamada ‘Ekürimizin yetiştirdiği Black Type performanslı taylardan Tale Of The Dream için Erdal Öztürk ve Adem Yıldız ile el sıkıştık. Bursa’daki son Kısa Vade  mücadelede az farkla ikinci olan tayımızın yeni ekürisinde de başarılı yarışlarına devam edeceğine inanıyoruz. Bu satışın her iki tarafa hayırlı olmasını diliyorum.’ dedi.

Bilindiği gibi Kurtel Ekürisi geçen hafta G3 Tendürek Koşusu ve Ankara’da Kv-9 ikincisi olup Kv-8 galibiyeti bulunan Son Of The West (Tizway)’in at sahibi Emrah Orhan’a satıldığını duyurmuştu.

Tale Of The Dream
News Reporter

2 thoughts on “Kurtel Ekürisinden 3 yaşlı tay transferleri devam ediyor!

  1. İki safkanda hayırlı olsun. Belki grup atı performansı göstermediler ama eküriye KV koşularda bol bol keyif yaptırırlar.

  2. Sattığı 2 atında sınırları ve gücü belli…Umarım ben yanilirim…Bu arada ekurinin başardığı en iyi nokta tay satışları…Emrah beye tebrikler….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir