33.Dönem Mezuniyet Töreni gerçekleşti

Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi’nin 33. Dönem mezunları, 12 Ekim 2018 Cuma günü yapılan törenle diplomalarını aldı. İstanbul Veliefendi Hipodromu Byerley Turk Salonu’nda gerçekleşen törene; TJK Genel Sekreteri Sadettin Atığ, Genel Sayman Adil Mert Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Tuğban İzzet Aksoy, TYAYSD Başkanı Talip Öztürk, AYYD Başkanı Reşat Yurday Köstem, TJK Asli Üyeleri Can N. Güven, Faruk Tınaz, Selman Taşbek, Duygu Fatura, Zekeriya Ahsen Kurum, TJK Genel Müdürü Tuncel Aydın ve Genel Müdür Yardımcıları Burak Konuk, Mustafa Ziypak, İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir, At sahipleri ve Basın mensupları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından mezunları tanıtan film izlendi. Törenin açılış konuşmasını, TJK Genel Sekreteri Sadettin Atığ yaptı. Daha sonra Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi Müdiresi Zeynep Haldan Postalcı davetlilere hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Son olarak Dönem Birincisi Erhan Aktuğ mezunlar adına bir konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından, Ekrem Kurt Apranti Eğitim Merkezi 2. Sınıf öğrencileri misafirlere Vals, 1. Sınıf öğrencileri ise Halk Oyunu gösterisi sundu. Tören mezunların at üstünde sunduğu gösteri ve kokteyl ile sona erdi.

Dönem Birincisi Erhan Aktuğ

2019 Ocak ayında sertifikalarını aldıktan sonra at binmeye başlayacak olan 20 Aprantinin isimleri şöyle;

S  ADI SOYADI
1  AHMET HASAN BAYAR
2  BATUHAN OKANDE
3  BERKAY BÜLBÜL
4  CEM ALTUN
5  CİHAT YILDIRIM
6  DOĞUKAN KARANFİL
7  EMİRCAN AVŞAR
8  ERCAN ÇANKAYA
9  EREN KADİRLER
10  ERHAN AKTUĞ
11  HASAN ALTUNDAĞ
12  İSMAİL GÜN
13  KAANCAN GÖKÇE
14  KÜRŞAT YILMAZ
15  MEHMET SALİH ÇELİK
16  MERT UYAR
17  MURAT AKDAĞ
18  NİHAT BAYDAN
19  OKTAY KIZILDAŞ
20  YALÇIN ARPA
News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir