Nurettin Güven’den 48 liraya İstanbul 2.Altılısı…

4.KOŞU: Bu tip mesafelerde katıldığı son koşularında adından bahsettirmeyi başaran Oğlum Serkan, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip Bay Emir, süratli yapısı ve inatçı karakteriyle kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Gördüğü koşusu ardından tamamladığı çalışmaları iyi Taçser, muhtemelen tempolu gidecek olan yarışta sonlardaki ataklarıyla rakiplerini avlayabilir. Kısa istirahat döneminin kendisine iyi geldiğini gözlemlediğim Duman, 5’te 2 yaptığı binicisi idaresinde gözden uzak tutulmamalı. Süratli giden yarışların başarılı isimlerinden Sakalaydın ile parlak bir sezon geçiren Alderamin her an devreye girebilecek diğer şanslı isimlerdir.


5.KOŞU: 1200/1.15 – 1000/1.01.2 – 400/24 R güzel dereceli son galobunda günün en iyi işlerinden birini sergileyerek oldukça beğenimi toplayan A Fine Day To Fly, bu görüntüsünü performansına yansıtması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamadığını düşündüğüm Naklov, takı değişikliğine gittiği bu sınavında kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştirebilir. Pazar sabahı yaptığı uzun galobunda kusursuz bir görünüm içerisindeki Siddhartha, yeterli kondisyonuyla en küçük bir hatayı affetmeyecektir. Gücü oranında başarılı koşabilen Entrevista ile yeni yeni kendini bulmaya başlayan Despacito fazlaca ihmale gelmezler. 600/36.5 – 400/23.7 R son sprintinde göz dolduran Stenella ise sürpriz şansına sahip.


6.KOŞU: Yine bu tip rakipler arasında ve mesafede katıldığı son koşularında üstün bir performans ortaya koymayı başaran Kralömer, kısa ve uzun işlerinde de bir hayli beğenimi kazandı. Açıklarını gideren ahırdaşı Akçakoca Bey ile birlikte sahaya çıkacak olan formda safkanın kazanacağına inanıyor ve günün teki olarak öneriyorum.


7.KOŞU: Pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran ve önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı şansını iki kat daha artıran Arts Man, muhafaza ettiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. İstanbul çiminde şimdiye kadar katıldığı üç koşusunda da parlak sonuçlarla ayrılan Uğurbey ile güzel bir form sıçraması gösteren Katmadeğer en küçük bir hatayı affetmezler. Uzun galobunda geçen haftalara nazaran çok daha istekli gördüğüm Rampage, sürpriz uğraşı verecektir.


8.KOŞU: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu pist ve mesafedeki son sınavında, düzlükten sonra binicisinin teşvikleriyle liderliği aldığı gibi farkı açarak gösterişli kazanmayı bilen Passion Runner, kusursuz idman görünümü ve güzel bir uyum yakaladığı binicisiyle ufak bütçeli kuponlara risk edilebilir. Uygun kilolu King Ova ve mesafenin uzaması lehine Yiğido favorinin eksiklerinden kendilerine pay çıkaracaklardır.


9.KOŞU: Çarşamba sabahı ekürisi Mirahor ile birlikte yaptığı 600/35.7 – 400/23.4 R sprintinde formundaki artışın hala devam ettiği gözlerden kaçmayan El Grande, grubun uygunluğu ile kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Ufak tefek sıkıntıları giderilen ve ilerisi için umut vaat eden isimlerin başında gelen Runner Ranger, kuponların olmazsa olmazlarından biridir. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Lucezia, eksiksiz bir hazırlık döneminden geçen Water Lily ile yükselen bir ivmeye sahip Chemical Reaction iddialı olabilecek diğer şanslı safkanlardır.2.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-3-8-2-7-4

2A) 11-8-10-4-2

3A) 6

4A) 1-6-2-4

5A) 2 // 5-6

6A) 5-9-12-14-2

6’LI GANYAN: (5/8/6-11/6-2-14): 1.243 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir