Nurettin Güven’den takipçilerine 1.312 Lira…

1.AYAK: Sentetik pisteki başarısız son koşusunun bir nevi kendisine galop niyetine geleceğine düşündüğüm Scarlet Sea, çok daha başarılı koşabildiği çimde ve grubun uygunluğu ile kuponlara öncelikli yazılmalı. Tekrardan istenilen seviyeye getirilen Speedy Rock, Ankara’da mücadele verdiği son koşuları gayet tatminkar Baronial, idmanlarındaki görüntüsünü bir türlü performansına yansıtamayan Tough ile bu grupla baş edebilecek yetenekteki Çeçen Kızı gözden uzak tutulmamalı. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Prince Baron, takı değişikliğine giden Fujisan ve toparlanma çabası içerisindeki Wanheda geniş kuponlara eklenerek bu koşu rahat bir şekilde izlenebilir.


2.AYAK: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak sürekli üzerine koyduğu gözlerden kaçmayan Ayderliturbo, muhafaza ettiği mükemmel durumu ve başarılı binicisiyle bir adım öne çıkmakta. Takı değişikliğine giden Derince Geçit, yabancısı olmadığı piste üst sıraları zorlayacaktır. Yarış sprintinde oldukça keyifli gördüğüm Akdeniz ile sık koşmasına rağmen dişine göre grupta Dengbej en küçük bir hatayı affetmezler. Gördüğü koşusu ardından yaptığı 1000/1.10.3 – 400/26.8 HR güzel dereceli galobunda çok daha iyi duruma ulaştığını fotoya artırarak girmesiyle kanıtlayan Alibey’den ters bir koşu gelebilir.


3.AYAK: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz bassın. Hafta sonu iç piste yaptığı 1000/1.02 – 400/23.6 HR galobunda fotoya usta atlar gibi uzanarak oldukça beğenimi toplayan Polpoo, bu görüntüsünü performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanacaktır. Son haftalarda çok değişen ve özellikle Pazar sabahı bu günkü rakiplerinden Ömerim ile birlikte yaptığı 1000/1.01 – 400/22.8 R işinde günün en iyi galoplarından birini çıkararak dikkatleri üzerine çeken Cek Paradise, güçlü orijiniyle favorinin adeta gölgesi olacaktır. En az kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ekürisi Kızıl Pençe ile birlikte mücadele verecek olan Bağ Bozumu, aşırı pişkinliğinin verdiği avantajı lehine çevirebilir.


4.AYAK: Hücumda çok geç kaldığı son G1 2000 metrelik çim koşusunda, sonlarda atakları ancak kendisine Kuzey Kafkasyalı’nın gerisinde 2.02.64’lük derecesiyle 2.lik getiren Zafer Ateşi’nin bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde adını birincilikte süslemesini bekliyorum. Yarış seçilerek koşturulan ve bu kez Bursa’da tamamladığı çalışmalarında iyi hazırlandığı gözlerden kaçmayan Mister Görkem, iddialı olabilecek bir diğer şanslı safkandır. Bu tip mesafelerde mücadele verdiği son koşularını üst üste kazanmayı bilen Uğurbey, muhafaza ettiği müthiş durumuyla kaldığı yerden devam etmeye çalışacaktır. Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye getirilen Lord Of Game, rakiplerinin eksiklerinden kendisine pay çıkaracaktır.


5.AYAK: Bursa’daki son G2 1400 metrelik çim yarışını 1.21.74’lük derecesiyle yakın aralarla 3.lükte şans bulan Ardaşah’ın bir önce İstanbul’da katıldığı G1 1600 metre mesafe çimde de 1.34.62’lik derecesiyle az farkla tabela dibinde tamamladığı gözlerden kaçmıyor. Son koşularına nazaran daha uygun rakipler arasında mücadele verecek olan formda safkan kuşkusuz ki koşunun da favorisidir. Ankara’da katıldığı 1400 ve 1200 metrelik son iki çim koşusunu da gayet güzel derecelerde kazanmayı bilen Luminary, ilk kez çıkacağı İstanbul çiminde favoriye sert rakip olmaya çalışacaktır. Uyum içerisindeki pilotuyla mücadele veren Azmantor ile zaman zaman beklentilerin çok üzerinde koşabilen Romolo sonraki ihtimallerdir.


6.AYAK: Çimde ne denli eksik koştuğunu başarısız son yarışı ile bir kez daha ispatlayan Akkuşbey, sentetik piste şimdiye kadar katıldığı 4 startından 2’sini kazanırken diğerlerinde de kendisine tabela içerisinde şans bulmuştu. İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan başarılı safkanın formda binicisi idaresinde kazanacağına inanıyor ve sizlere günün teki olarak öneriyorum.
6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 6-7-1-4-5-3-2-8

2A) 4-5-1-2-6

3A) 4-6-1

4A) 7-4-6 // 3

5A) 1-6 // 2-3

6A) 3

 6’LI GANYAN (2/4/4/6/3/3): 1.312 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir