81’inci Birincilik ARCHUMYBABY’den…
Archumybaby (Luis Reyes)

Kantarmacı Racing LLC’nin 5 Aralık 2017 tarihinde 2’inci olduğu yarış sonrasında 12.500 $’a satın aldığı 5 yaşındaki Archumybaby (Archarcharch – Crescenda, Bowman’s Band), 12 Ocak 2019 Cumartesi günü Aqueduct pistinde koştuğu toplam 33.960 $ikramiyeli koşuyu, jokeyi Luis Reyes ile 1100 metre mesafede 1’06”24’lük bir derece gerçekleştirerek kazandı.

Kantarmacı ailesindeki 4’üncü birinciliğine imza atan safkan kariyerinin 22’inci yarışında 7’inci birinciliğine imza atarken, kariyer kazacını da 230.420 $’a yükseltti. Kazandığı yarışların haricinde 4 ikincilik, 6 kez de üçüncülük elde eden Archumybaby’nin bu birinciliği, Kantarmacı Ailesinin Amerika’daki 81’inci birinciliği olarak kayıtlara geçti.

Archumybaby
News Reporter

4 thoughts on “81’inci Birincilik ARCHUMYBABY’den…

  1. afedersiniz de kantarmacı ailesinin amerikadaki vasat koşu birinciliklerinin ne haber değeri var anlatabilir misiniz?

  2. Evren ocak haber degerini Atahan beyefendiden daha iyi mi bileceksin anlatsakta o ufacik kucucuk beynin ile anlayabilecekmsn acaba $33 bin dolarlik yaris yani turk parasi 150 milyardan fazla sen omrun boyunca o kadar parayi yan Yana gordun mu acaba yorum yapiyorsun yada bi Acin var herhalde kiskandigina gore Fatih kardes rahatsiz olmus arkadas bi tarafina biseyler kacti herhalde dokundu!

  3. Evren ocak bak kardeş tuncay kantarmacıyı tartışacak ve konu alacak kapasiten yetmez tuncay abim ile 2 yıl aynı eķüride at koştuk çok dürüst şerefli haysiyetli kişilikli bir insandır tuncay abim mesele ucuz pahalı yarışı değil mesele kıtalar arasında turkiyeyi temsil etmektir ikramiyenin az veya çok olması seni alakadar etmez i yüzden tanımadığın ve nasıl bir insan olduğunu bilmeden kantarmaci ekürisinin hakkında konuşmak sana ve senin gibi düşünenlere kalmadı bunu böyle bil kardeşim saygılar sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir