Naim İşgören’den takipçilerine İzmir Altılısı; 1.831 TL…

1.KOŞU: İlk ayağının ilk ayağında, hayatının ilk yarışında startı ağır almasına rağmen düzlükte etkili sprintiyle farkı açarak kazanan BEFORE OR AFTER, 200 metre uzayan mesafede bir kez daha kazanacaktır. Bankom.


2.KOŞU: Yamak 1 statüdeki aprantilerin at bineceği koşuda, art arda tabelalarının ardından uygun sıkletiyle ALMAATA KAYA favorim. Son yarışında Kocaeli pistinde dördüncü kalan AKSU NEHİR, son ikinciliğinde beğenimi kazanan CESUR RÜZGAR, ön tarafta tempoyu belirlemesi halinde kazanacak güçte MİSTRAL ve son yarışında kıpırdayan NADİDE HAYAT ayrımsız yazılarak koşu kapatılmalı.


3.KOŞU: Bu yarışına yapmış olduğu galobunu Akkuşbey ile birlikte icra eden GÜNEŞKRAL uygun grupta kazanmaya yakın altılı ganyan kuponlarına alternatif banko olarak yazılabilir. Rakip hanesinde, koşunun tek dişi safkanı FADİK, son yarışlarında beklenenin altında kalsa da bugün iyi koşacak YEĞENİM TOPRAK ile ağır kilosuna rağmen ALAÇATI AĞASI değerlendirilebilir.


4.KOŞU: İkinci altılının ilk ayağında ise, son iki yarışındaki üçüncülüklerinin ardından idman pistindeki galoplarıyla iyi hazırlanan HADİ GEL favori hanesinden önereceğim isim. Ağır kilolara alışık yapısıyla ve formda görüntüsüyle GELENCAN, aprantisinin tercih ettiği AHİRDAĞ ile son yarışını cazip oranıyla kazanan KÖYLÜMÜN KIZI sırasıyla değerlendirilmeliler.


5.KOŞU: Dişilere ait Maiden koşuda, takı değişikliğiyle idman pistinde beğenimi kazanan ALTINZADE, art arda tabelalar içesindeki yarışlarından sonra ÖZLÜTAY, son yarışında tatminkar performans sergileyen CANKUT, uzun arasından iyi dönecek PARLA GÜLÜ ve yarışın iki favorisi KATRE TANESİ ve NAZLI HİLAL’de sigorta olarak kuponlara yazılmalılar.


6.KOŞU: Günün en önemli mücadelesi PİRİ REİS Koşusu’nda, henüz ikinci yarışında etkili derecesiyle kalitesini kanıtlayan SWEET SACRIFICE, kum piste çıktığı günden bu yana üst düzey performansını bugün taçlandırabilecek güçte KAZE NI KATSU, son yarışında düzlük üzeri iç kulvarı tercih etse de önceki koşularındaki gibi etkili olamadığını gördüğüm ancak bu kez daha başarılı bir yarış koşmasını beklediğim NO MORE SECRET ile Adana’da son yarışını kolay kazanan ve İzmir’e erken gelerek yarış sprintiyle pisti tanıyan DAPPER MAN altılı ganyan kuponlarına ayrımsız yazılmalılar.


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 6 BEFORE OR AFTER

2A) 3-2-1-4-5

3A) 3 / 6-4-2

4A) 8-3-2-7

5A) 2-8-3-9-5-1

6A) 11-4-10-3

Çatı Kupon: 96,00 ₺

1. 6’LI GANYAN 1.831,54 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir