Geçmiş olsun Ertul Cankılıç….

Kariyerinde dört Gazi Koşusu galibi bulunan efsane jokey Ertul Cankılıç, 16 Eylül 2022 Cuma günü Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinde başarılı bir operasyon geçirdi.

Rahatsızlanarak götürüldüğü hastanede böbreğindeki taşı aldıran Cankılıç’ı eşi Nebahat Yalçın ve oğlu Ertuğrul bir an olsun yalnız bırakmazken, İstanbul Komiserler Kurulu Üyesi Orhan Yenihayat da kendisini hastanede ziyaret etti.

Enfeksiyon nedeniyle odasına ziyaretçi kabul edilmeyen Ertul Cankılıç, Çapa Cerrahi Binası Üroloji Servisinde taburcu olmayı bekliyor.

Yarış Dergisi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.News Reporter

2 thoughts on “Geçmiş olsun Ertul Cankılıç….

  1. Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Jokeyligi biraktiktan sonra jokeyler birliği derneği başkanliginda bulundu yanilmiyorsam. Bu çok aktif bir gorev degildi. Tv yorumculugu veya antrenör komserler kurulunda bir gorev belki. Ya da farkli mevkide bilgi tecrubesinden yararlanilmaliydi. Ben hiç bir yerde bir röportajinada denk gelmedim. Tjk sesi dergisinde hiç bir söyleyişi hiç bir yazisi veya haberine denk gelmedim. Jubilesi de olmadi. Jokey jubilesi duzenlenmeli . Faal jokeylik hayatini noktalayan jokeylere bir tören bir koşu bir şeyler olmali.

  2. yurt dısından bır jokey le konuşmamda arabıstanda bınen dunyanın en ıyı jokeyı dıyorlardı cok sogukkanlı cok ıyı yarısı okuyan bır jokeydı ama rahatsızlıgı yuzunden erkenden bıraktı malesef

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir