Adana BURGAS’ın Gazi Zaferini kutladı…

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına bu sene 26 Haziran 2021 Cumartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşulan ve Türk Yarışçılığının Derbisi olarak kabul edilen 95.Gazi Koşusunun galibi şampiyon Burgas’ın onuruna, 14 Temmuz 2021 Çarşamba akşamı Kahraman Ekürisi tarafından Adana’da Ege Balık’ta bir kutlama yemeği düzenlendi.

Zeydan Karalar da katıldı…

Zeydan Karalar

Yarış Camiasından çok sayıda misafirin yer aldığı yemeğe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da katıldı. Kupanın getirildiği ve üzerinde Burgas’ın resmi olan şık bir pastanın yaptırıldığı yemeğin hemen başında söz alan Karalar şunları söyledi; “Bu güzel insanların olduğu toplantıya beni çağırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Böyle özel insanların arasında olmak benim için büyük bir gurur… Tabi ki bu kupayı, ATA’nın Kupasını, Mustafa Kemal Atatürk’ün Kupasını Adana’ya getirmek de büyük bir şeref, bunu siz başardınız. Hepinizi tebrik ediyorum. Dolayısıyla bu pastayı kesmek bende çok sizin hakkınız. Bunu hep birlikte yapalım.

Eküriden teşekkür…

95.Gazi Koşusunu BURGAS isimli tayımızla kazanmamız sebebiyle Adana’da Fedai Kahraman’ın  ekürimiz adına verdiği yemeğe iştirak eden Adana Büyük Şehir Belediye Başkanımız Zeydan Karalar‘a, TJK eski başkanlarından ve YKK Üyesi Behçet Homurlu‘ya, önceki dönem Adana Büyük Şehir Belediye Başkan Yardımcısı, at sahibi ve yetiştirici Murat Cevheribucak‘a, TJK Adana Hipodrom Müdürümüz Bora Güralp‘e, TJK Adana Hipodrom Müdür Yardımcımız Mehmet Çerçi‘ye, 78. Gazi Koşusu galibi Yavuzstar’ın sahibi Müthiş Ölçer‘e, TJK TV de İlk Adım programında görev alan pedigri uzmanı Sadun Oktav‘a, Kahraman Ekürüsünün Hara Müdürü Çapan Gökdemir‘e, antrenörlerimizden Eser Yeşil‘e, at sahibi Eray Hazar, Dinçer Karabulut, Volkan Uçak, Serbay Gül, Hikmet Öylü, Serkan Şahinoğlu, Mehmet Ferit Eken, Cemil Tahir Burhanlıoğlu, Erkan Bingöl, Sami Kandil, Ayhan Ahrasoğlu, Mert Ölçer, Cem Kaan Parsak, Aslan Tepeli, Anıl Dikilitaş, Tuncay Dikilitaş, Berdan  Yerlikaya, Mert Ali Karabulut, Anıl Atıcı, Uğur Karakoca, Gökay Karaçaltı ve Gökhan Ormancı‘ya gecemize katılarak renk katıkları için ve tüm Ege Balık çalışanlarına gösterdikleri güleryüz ve iyi hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı Kahraman Ekürüsü olarak teşekkür ederiz.

Bu akşam toplanmamıza sebep olan BURGAS’ın başarısındaki hiç kuşkusuz en büyük pay sahiplerinden antrenörümüz Tevfik Bardakçı, Ankara’da ekürümüz adına koşusu olması sebebiyle Adana’daki yemeğe katılamamış olsa da bizlere bu geceyi yaşatan değerli antrenörümüze de çok teşekkür ederiz.Soldan Sağa; Eski Belediye Başkan Yardımcısı, at sahibi ve yetiştirici Murat Cevheribucak, Adana Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Fedai Kahraman ve TJK Eski Başkanı ve YKK Üyesi Behçet Homurlu
Adanalı atçılardan bir grup (soldan sağa) Öndeki Grup; Eray Hazar, Volkan Uçak, Cemil Tahir Burhanlıoğlu, Orta Grup; Mehmet Ferit Eken, TJK Adana Müdür Yardımcısı Mehmet Çerçi, Gökay Karaçaltı, Fedai Kahraman, Serkan Şahinoğlu, Kadir Kıygır, Arka Üçlü Grup; Serbay Gül, Dinçer Karabulut, Erkan Bingöl…
Soldan Sağa; Hikmet Öylü, Fedai Kahraman, Cem Kaan Parsak

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir