Aegean Finale 1’e 19 oranla açılış yaptı…

4 Mart 2023 Cumartesi günü Dubai Yarış Karnavalı kapsamındaki en önemli sınavına çıkacak olan Musa Özdemir Ekürisine ait klas safkan Aegean Finale, yabancı bahis sitelerinde 1’e 19 oranla koşunun dokuzuncu şanslı ismi olarak açılış yaptı.

13 Ocak ve 17 Şubat 2023 tarihlerinde Meydan Hipodromunda start aldığı iki yarıştan da başarılı bir performans sergileyerek ikincilikle ayrılan safkan, şayet Cumartesi günü start alacağı G1 Jebel Hatta Koşusunda da başarılı bir performans sergilerse, Dubai’de final günü olan 25 Mart 2023 Cumartesi günü start alabilecek.

30 Milyon Dolardan daha faza ikramiyenin dağıtılacağı son gün yarışlarında 5 Milyon Dolar ikramiyeli G1 Dubai Turf’ü hedefleyen Aegean Finale, Jebel Hatta’yı ilk dördün hatta ilk beşin içerisinde bitirmesi halinde son gün piste çıkmayı garantilemiş olacak…Aegean Finale (Gökhan Coşkun)
News Reporter

4 thoughts on “Aegean Finale 1’e 19 oranla açılış yaptı…

  1. Benim sıralamam Sheir, Master of the Seas, Real World, Russian Emporer, Aegean Finale

  2. Şu zor zamanlarda bizlere yaşattığı heyecan ve umut bile tek başına bu at ve ilgilileri teşekkürü hak ediyor, birinci gelirse de zaten artı olarak bizleri mutlu eder.
    Kupon oynamayan sadece at sevgisiyle ben böyle düşünüyorsam demek ki, benim gibi nice insanlara bir moral kaynağı oluyor.

    1. Yanlız degilsin bilgi sezgi kardesim.bende son duzlukte ribella,sabirli gorur gibi bekliyor olacagim aegen finali.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir