AHMET ÇELİK’e Dubai’den Sürpriz teklif!

28 Şubat 2019 Perşembe günü Peri Lina ile Meydan Hipodromunda start alacak olan başarılı jokey Ahmet Çelik’e, aynı gün Meydan Hipodromunda 4 atı koşan Bouresly Racing Syndicate’den sürpriz bir teklif geldi.

Ahmet Çelik’in Türkiye’de kazandığı yarışların videolarını seyreden Bouresly Racing Syndicate’in Kuveytli antrenörü Rashed Bouresly, geçen sene üst üste 4’üncü Gazi Koşusunu kazanan genç jokeye, günün 2.koşusunda start alacak olan Shanty Star ((Hard Spun (USA) – Little Nellie (USA), Mizzen Mast (USA)) ile 6.koşuda start alacak olan Musaddas (Exceed And Excel (AUS) – Zuleika Dobson (GB), Cadeaux Genereux (GB)) isimli atlarını teklif ederken, Çelik’in de bu atlara binmeyi memnuniyetle kabul ettiği öğrenildi. Böylelikle Ahmet Çelik 2 gün sonra Dubai’de Peri Lina dahil toplam 3 safkana binecek.

 

News Reporter

2 thoughts on “AHMET ÇELİK’e Dubai’den Sürpriz teklif!

  1. Başarılar ahmet çelik…özcan diyorum başkada bişey demiyorum..yazık ediyo kendine bu ülkede bu jokeyler arasında…nasıl bir at binme yarış alıştı öyle al andakarla bugün ölüyü diriltti.

  2. Ahmet çelike biri ordan söylememiş acaba, kardeş burası dubai, burda yarış biter atta jokeyde biter diye…maasallahı vardı atın ve ahmetin daha 200 metre sprint atarlardı yani beraber.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir