Ahmet Çelik’e tüm şehirler için tek Menajer!

Burak Sipahiler ile yolları kısa bir süre önce ayrılan jokey Ahmet Çelik tüm hipodromlar için Ankara menajeri Gökhan Kırmızı ile anlaştı.

Atlarına Ahmet Çelik’i bindirmek isteyen at sahibi ve antrenörler 0 553 967 33 21 nolu telefondan Gökhan Kırmızı ile iletişime geçebilirler.

News Reporter

5 thoughts on “Ahmet Çelik’e tüm şehirler için tek Menajer!

  1. En azından TJK TV de Yarış Zamanını seyredenler için hayırlı olmuş. Burak Sipahilerin yayına katıldığı hergün görmemişin oğlu olmuş misali menajerlik muhabetinden kurtulmuş olduk.

  2. Aynen mesut özellikle Hilal Ergenekon her program bir Burak Sipahiler güzellemesi napalım kardeşim bize ne onun menajerliğinden yorum programında.bir de şu var antrenör at sahibi seyis jokey hepsi vergiye tabi bu menajer tayfası ki sahada 4 kişiden biri menajer neredeyse kayıtları var mı resmiyetleri ne bilen yok ama twitter da 3 binlik 4 binlik kuponları her gün paylaşırlar kaynağı ne bu paranın soran yok nasılsa.

  3. benim atim olsa bindirme bile bile yarışı veriyor hele üç tane çelik bir ayakta beraber kosuyorsa yaris kazanmaktan çok tilki dolaşıyor adamın kafasından hangisine versem yarışı..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir