Hakan Çakmak’tan Adana Altılısı; 1.605 TL

1.AYAK: Son koşularında farklı pistlerde de olsa iyi sonuçlar elde eden HEREKLİ ve form durumunu beğendiğim isimler arasında yer alan LAZFATİH favorilerim. KIRKÇERİ ve ÖZARIN favorilerimin en ciddi rakipleri konumundalar. RIZA BEY, ÖZERDEM ve BÜYÜK KAHRAMAN ise sürpriz için denenebilirler.


2.AYAK: Kazandığı koşusundaki formunu sürdüren NOIR RAPİDE, üst üste birincilikler elde ederek iyi formunu ispatlayan HALLELUKA ve ağır kilosundan olumsuz yönde etkilenmezse iddiasını artıracak olan KING BATUR aralarında herhangi bir ayrım yapılmadan tüm kuponlara işaretlenmeliler. SPEED LANE, AEGEAN TOUCH ve TORTUGA ise favorilerim kendilerinden beklediğimi veremezlerse devreye girip söz sahibi olacaklar.


3.AYAK: Bugüne kadar start aldığı koşularında kalitesini ispatlayan harika kısrak HAYALET KIZ, startla birlikte istediği yerde konumlanıp düzlüğe avantajlı çıkabilirse kazanan olur görüşündeyim. Ekonomik kuponlar için tek olarak düşünebiliriz. Rakip olarak gördüğüm isimler ise; JAWINGER, ŞANLITAY ve IGUAZU FALLS olacaktır.


4.AYAK: Ağır kilo ile koşacak olsa da kalitesiyle söz sahibi olmasını beklediğim MEGA STAR ön plana çıkarmak istediğim isimdir. Sık koşuyor olsa da etkili performanslar sergilemeye devam eden ALİBEĞ ve tabela dışında kaldığı son yarışını dikkate almadığım TUMBUL ÇİÇEĞİ favorimizin en ciddi rakipleri olacaklar. ÖZAYDIN ve ÖZBATU ise yeri olanlar tarafından daha sonrası için düşünülmeliler.


5.AYAK: Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan tayın mücadelesinde form ve kondisyon olarak rakiplerinden farklı yerde durduklarını düşündüğüm SUPER CHIRON ve TAY FARK favori olarak gördüğüm isimlerdir. Bu safkanlar eksik ya da kötü koşarlarsa iyi hazırlıklara sahip gözüken SUPER GULCH devreye girer düşüncesindeyim.


6.AYAK: Yılın pahalı tayları arasında yer alan AKATAHAN koştukça kendini bulmaya başladı. Ankara’dan iyi durumda gittiği Adana’dan zafere ulaşmasını bekliyorum ve altılı ganyan kuponlarına günün bankosu olarak yazılmasını tavsiye ediyorum. Herkese bol şanslar dilerim…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 1-5-6-10-2-4-8

2A) 8-6-1-2-5-7

3A) 3 / 1-2-4

4A) 1-2-3-6-5

5A) 3-6-4

6A) 3 AKATAHAN

Çatı Kupon: 126,00 ₺

2.6’lı ganyan 1.605,76 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir