Akın Sözen yeni menajeri ile anlaştı…

Sezonun en başarılı jokeylerinden biri olan Akın Sözen, İstanbul yarışları için menajer Ferhat Aktürk ile anlaştı. Akın Sözen’i atlarına bindirmek isteyen at sahibi ve antrenörler 0537 984 83 89 nolu telefondan Ferhat Aktürk’e ulaşabilirler.

News Reporter

2 thoughts on “Akın Sözen yeni menajeri ile anlaştı…

  1. Akın belli bir çizgide devam ediyor. Tebrikler . Özellikle önde yarışı kabul eden atlarda daha başarılı koşturuyor. Eksik yani geliştirmesi gereken yani bence bekleyen atlarda ya da 3-4 giden atlarda son düzlüğe cikilirken yer tutmada çok başarılı değil. Yeri bir türlü tutamiyor. Ya yürümeyen atın arkasında kalıyor. Ya da 4 atlı koşuda bile kapanıyor . Yer tutma ile ilgili sıkıntısı var. Buna yönünü acilen geliştirmesi lazım. Hiçman formu düştü. O boşluğu akın tak diye doldurması lazım. Hadi beeee Akın.

    1. Tebrik ederim; çok iyi bir tespit. Önde giden atlarda, starttan da iyi çıkmışsa, durdurulması zor. Fakat bu tip atlarda eğer ki startta kaldıysa, bazen sakinliğini kaybediyor ve viraj dönülmeden atın enerjisini tüketiyor. Bekleyen atlarda ise belirttiğiniz gibi yer tutma konusunda sorun yaşıyor. Zaten 11-12 atın üstündeki kalabalık yarışlarda da yer tutma handikapı yüzünden pek varlık gösteremiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir