1.AYAK: 3 Yaşlı Arap taylarına mahsus Handikap-14 mücadelede, yarış hayatına gösterişli bir birincilikle başlayan Balalayka, güzel eşkali, artan yarış tecrübesi ve koruduğu formu ile kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Son yarışında Anayurt gibi klas bir isme geçilen ve Kv-7 dördüncülüğü bulunan Sabahan Gelin, Şartlı-5 galibi ve KV-7 dördüncüsü Çelikmavi ve grubun iyi performanslı ismi Kralonur koşunun iddialı diğer isimleridir. Cömertoğlu ve Memiş Baba da sağlam kuponlarda ihmale gelmezler.


2.AYAK: Günün sürprize müsait koşularından biri olan 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarına mahsus Handikap-15 koşuda çok atın birincilik şansı var. Bunların içerisinde Şahinşevket, Muhsin, Şekersultan, Neşetim, Bawdpir, Aslansütü ve Hasan Abi sırasıyla kuponlarda bulundurulması gerektiğini düşündüğüm safkanlar. Bu ayağa dikkat edin!


3.AYAK: 70.0000 TL ile 49.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkartılan 3 ve yukarı yaşlı İngiliz atlarına mahsus Satış-2 Koşusunda, çim pistte bu tip mesafeleri iyi koşabilen Mortodela uygun sıkleti ile favorim. Uzun aradan sonra çim piste ayak basacak olan Eskayra, mesafe ve pistin uyumlu isimlerinden Dirty Woman ve 1’55”15’lik derecesi bu grubun en iyi performansı olan Magic Ramper en yakın rakipleridir. Torpedo ve Plovdiv bu atlardan sonra, diğer 3 isim ise sürprizde değerlendirilmelidir.


4.AYAK: Sahip değiştirdikten son yaklaşık 40 gün sonra koştuğu ilk yarışını kazanırken başarılı bir performans sergileyen Magnus, daha önce yarış kazandığı başarılı jokeyi ile kazanmaya en yakın isim olduğu gibi bana göre günün de alternatif bankolarından biridir. Son yarışını kazanan ve çok müsait bir sıklet ile start alacak olan Ring Of Fire, gününde olduğu zaman Grup yarışlarda iyi koşabilen Apophis’i bu koşuda Magnus’un en yakın rakipleri olarak görüyorum.


5.AYAK: 3 Yaşlı Arap taylarına mahsus bölünen maiden mücadelenin bu kısmında; Bursa’da koştuğu yarışlarda başarılı sonuçlar elde eden Altın Zele, benzer bir performans sergilemesi durumunda bu grubu geçecektir. Yarış gören tecrübeli isimlerden Rengin Abla ve Başansoy ile yarış gören Yurthan rakipleridir.


6.AYAK: Altılı Ganyanın kapanış ayağında; son 3 yarışında 4-3-2‘lik bir performans sergileyen ve kısa mesafede 4 birinciliği bulunan Ulubatur, kantarmasını tanıyan binicisi ile bu defa uzun zamandır özlediği birinciliğe ulaşabilir. Rusdamat bu safkanın ilk rakibi olacaktır. Uzun zamandır muntazam idmanda olduğu ve çok iyi bir form yakaladığı söylenen Taçsız Kral ise koşunun gerçek bombasıdır. Bol şanslar… 


2.6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 3-4-8-7-6-10

2A) 2-1-7-8-4-3-5

3A) 8-1-7-2-6-5 / 4-10 -9

4A) 4 / 7-3

5A) 6 / 9-8-5

6A) 9 / 6-18

ÇATI KUPON: 17.64 TL


2. 6’LI GANYAN (7,9/2/10/4/6/9,16): 801 TL vermiştir

News Reporter

1 thought on “Atahan Zilcioğlu’ndan takipçilerine 800 TL

  1. Ayhan bey merhaba
    Bugün Bursa ilk koşuda ikincilik fotofinisinde enterasen bir durum vardı.3 olan atin ayağı çizgiyi önde geçmiş fakat burun ucu geride idi.bu durumda nasıl karar veriliyor ilgilenirken iz memnun olurum.saygilar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir