Amerika’da 152’inci yarışını kazandı!

Amerika’da ülkemizi başarı ile temsil eden genç antrenör Mertkan Kantarmacı, 14 ve 15 Haziran 2021 Pazartesi ve Salı günleri Philadelphia Parx’ta 2 yarış daha kazandı.

Kısa bir süre önce Aqueduct Kış Sezonu’nda Claiming Challenge’ı kazanan antrenör, 14 Haziran 2021 Pazartesi günü Dr. Devara’s Way (Alternation) ile 15 Haziran 2021 Salı günü ise Joint And Several (Maclean’s Music) isimli safkanlarla kariyerine yeni birincilikler ekledi.

Amerika’da bugüne kadar 972 startta 152 yarış kazanan Kantarmacı Ailesi, bu sene ise 14’üncü birinciliklerine imza attılar.

News Reporter

1 thought on “Amerika’da 152’inci yarışını kazandı!

  1. Kendilerini tebrik ederim. Vizyoner insanlara saygı duyarım her zaman. Olduğu yer ile yetinmeyip, kabuğunu kıran ve en üst üst mertebeler için mücadele veren insanlar övgüyü her zaman hak eder. Abd at yarışında majör bir ülke gerek safkanlar, gerek antrenörler ve jokeyler en iyinin en iyileri. Kantarmacı ailesinin Türk atçılara da faydasının olduğunu biliyorum. Daha iyi yerlere geleceklerine dair hiçbir şüphem yok. Çalıştırdıkları atları özellikle takip ediyorum 2. ve 3. olan atları da çok var. Grade yarışlarda da görebilmek temennisiyle tekrar tebrik ederim. Yaptıkları az iş değil bu arkadaşların.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir