Ankara’da 1 Safkanda Yasaklı Madde!

5 Kasım 2020 Perşembe günü Ankara’da start aldığı KV-8 koşuda 1’inci olan Macau (2y dd Yonaguska – Regina) isimli safkanın yasaklı Arsenik maddesi ile koşturulduğu tespit edildiğinden safkanın koşulardan yasaklanmasına ve ilgilileri hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.

MACAU 05.11.2020 04.11.2021 ARSENİK doping maddeleri verilerek koşturulduğu tespit edildiğinden.

News Reporter

6 thoughts on “Ankara’da 1 Safkanda Yasaklı Madde!

  1. Peki. Macaudan yatan yarış sever napacak şimdi öder cezayı at koşar yatanın veya daha yüksek para kazanacak olanın zararı ne olacak

  2. ARTIK DOPİNG OLAYINA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI…PARAYI YATIR KOŞ OLMAMALI…..YARIŞLAR DÜRÜST YAPILMALI…..YARIŞ ÖNCESİ RASTGELE NUMUNE ALINMAYA DA BAŞLANILMALI.

    1. Çok doğru bir öneri, bu yapılmadığından bir çok dopingçi yırtıyor, ama kimin umrunda, keriz yarışsever varken, soğutmak üzeresiniz insanları at yarışından, elbet o yarışsever bir gün gelir bir süre oynamaz, görürsünüz o zaman kurduğunuz düzeni.

  3. Doping. Bir yana ötesi kocaeli selim kaya raporlu mavi kilica ayhankursun biniyor biraz vicdan son 5o 2 ciligide bırakıyor .montlarin parası babanın .cuzdanindanmi geliyor.yarış sever 7 plase.oynuyor.kardeşim .yarisseverin ahını.alma.aheste.çıkar.haram olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir