Antalya’da idmanlar başladı…

19 Ocak 2022 Çarşamba günü başlayacak olan Antalya Sezonu öncesinde Antalya Hipodromundaki ahırlarına yerleşen safkanlar bugün ilk idmanlarına çıktılar.

Cuma sabahı itibariyle 101 safkanın giriş yaptığı hipodromda bu sabah itibariyle hayat resmen başladı. Güneşli bir havada gerçekleşen sabah idmanına katılan antrenörler ve idman jokeyleri, yarışların yapılacağı iç pistten son derece memnun kaldılar.

Çalışmaların hummalı bir şekilde devam ettiği hipodromun Ahırlar Bölgesinde de hemen hemen her şey hazır durumda… Ahırlar çok güzel… Seyis odalarına uydu anten girişleri yapılmış… Blokların her iki tarafındaki Duş yerleri ve Tuvaletler hazır…

Türkiye Jokey Kulübü ‘nün diğer hipodromlardan takviye olarak gelen personelleri de hipodromu dört dörtlük bir şekilde Çarşamba gününe yetiştirmek için var güçleriyle çalışıyorlar.

Başkan Serdal Adalı ve Genel Sekreter Ahmet Özbelge’nin de açılış gününden 3-4 gün önce Antalya’ya geleceği ve son hazırlık aşamasında profesyonel kadrolarla birlikte Antalya Hipodromunda olacakları öğrenildi.News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir