Antalya’da Sonbahar – Kış sezonuna start verildi…
  • Antalya SonbaharKış sezonunun startı 16 Kasım 2022 Çarşamba günü verildi.

3 ve yukarı yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olarak 2000 metre kum pistte koşulan ilk yarışı, Erkutay Özyurteri’nin sahibi, Onuralp Mehmet Kurt’un yetiştiricisi ve Emin Karataş’ın antrenörü olduğu Hakk Hanı (7y da Mendip – Keep Time, Dansili) jokeyi Velat Demir ile kazandı.

Koşunun ikinciliğini Blinding Light (Mendip) elde ederken, mücadeleden Divine Speed (Buenos Aires) üçüncü, Lord Of Time (Sea Hero) dördüncü, Just A Feeling (Native Khan) ise beşinci olarak ayrıldı.

Hakk Hanı (Velat Demir)

Yarışın ardından düzenlenen törende, kazanan safkanın sahibi Erkutay Özyurteri’ye plaketini TYAYSD Başkanı Turgay Kop verdi. TYAYSD Antalya Şube Başkanı Süleyman Öz kazanan safkanın antrenörü Emin Karataş’a hediye olarak kronometre takdim ederken, TYAYSD II. Başkanı Fatih Çiftçi kazanan safkan Hakk Hanı’na hediye edilmek üzere antrenörü Emin Karataş’a blanket hediye etti.

TYAYSD Antalya Şube Başkanı Süleyman Öz günün anısına Antalya Hipodrom Müdürü Murat İşcen’e çiçek takdim etti. Davetlilerin de katıldığı törende TYAYSD Antalya Şubesi Genel Sekreteri Caner Yücel Birol ise kazanan safkanın jokeyi Velat Demir’e hediye edilmek üzere antrenör Emin Karataş’a bir kamçı hediye etti.

TYAYSD Antalya Şube Başkanı Süleyman Öz günün anısına Antalya Hipodrom Müdürü Murat İşcen’e çiçek takdim etti.News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir