Apranti Şevhat Gökçe ameliyat oldu…

16 Mart 2023 Perşembe günü Kocaeli Hipodromunda koşulan 7.koşuda attan düşerek hastaneye sevk edilen apranti Şevhat Gökçe, sevk edilmiş olduğu Bursa’daki bir hastanede yapılan kontrollerinde omuriliğinde kırık ve çıkıklar tespit edilmesi sonucunda ameliyat edildi.

6 saat süren ameliyatı başarılı geçen ve normal odada tedavisine devam edilen kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede aramıza dönmesini temenni ediyoruz.

News Reporter

3 thoughts on “Apranti Şevhat Gökçe ameliyat oldu…

  1. Start verildi apranti kardeşlerimiz birbirine faul yapmaya başladılar belliydi bu yarışta kötü bir şey olacağı, cezalar caydırıcı olmadığı sürece ne İlk ne de son olur.
    Benim önerim yıllardır söylüyorum Psikiyatri Doktorları olmalı hipodromların içerisinde ve komiserler kurulu ile birlikte hareket etmeliler. Kimin psikolojisi bozuk kim tehlikeli at biniyor bunlar tespit edilmeli ve gereken önlemler önceden alınmalı.
    Şevhat GÖKÇE kardeşlerimizede geçmiş olsun İNŞALLAH tez zamanda iyileşir sağlına kavuşur.

  2. Yurtdışı Yarışlarında Atlar İp Gibi gidiyor En Ufak Bir Sağ Solda Yapıştırıyor Cezayı Adamlar Affetmezler Buna Disipin Denir.Bizdeki Yarışları Bazen İzliyorum Hem Yamuk Biniyorlar Hem Sağa Sola Açılan Açılana Üstelik Otur Kalk Yapıp Atların Belini Kıracaklar Sakatliyorlar Atları Kamçı Vuruşu Desen Kılıç Kalkan Oynuyorlar Zannedersin Tam Anlamıyla Rezillik Acemilik Eee Komiserler Hatir Gönül Iliskisiyle Görev Yaparsa Ne Disiplin Olur Ne Caydırıcı Ceza Böyle Kimin Be Yaptığı Belli Olmayan Saçmasapan Durumlar Çıkar Ortaya Burası Türkiye Burda Hiçbirşey Düzelmez

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir