Mustafa Sav’dan Çatı Kuponda 2 Misli İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağı her zaman olduğu gibi yine zorlu bir koşu ile başlıyor. Maiden olan bu ayakta atımız TEKİNŞAH’ın son olumlu yarışı ile bu kez daha iyi koşmasını bekliyoruz. BAŞARAN BEY rakip gördüğüm ilk isim. ENFES TAMER istikrarlı koşuyor ve bu kez şansızlığını yenebilir. KIZIL GEZEGEN, TOLGANIN OĞLU, AYPERİSİ ve DİLBERAN geniş kuponlarda olması gereken diğer taylar.


2.AYAK: Şu ana kadar iki yarış koşan ve koştuğu her iki startı ile arası olmasına rağmen son çim yarışında sonlarda çok diri gelip ikinci olan ARSLAN, artan formu ve kondisyonu ile sevdiği mesafede tecrübeli rakipleri yanında potayı önde geçmesini beklediğim isim. Net bankomdur.


3.AYAK: Üç yaşlı avantajını kullanıp bu koşuya 50 kilo ile koşacak olan EL MAESTRO süper ahır bakımı ile en şanslı isim olduğu gibi risk alınarak tek bile yazılabilir. Yanına at yazmak isteyenler yarış gören CAN REİS’i mutlaka değerlendirsinler. GEL OGLİM seri yapısı ile ses getirebilir. THE GLOVE çok formda ihmale gelmez Sstart sorunu yaşamaz ise klas safkan MAMBA FROVER koşunun sigortası olur.


4.AYAK: Henüz maiden isim olmasına rağmen klas bir safkan olduğunu düşündüğüm MONTRESTA etkili jokeyi ile favorim. BLOOM DANCER tecrübeli ve istikrarlı koşuyor hata affetmeyecektir. CANSUCAN’ın son yarışı olumsuz olmasına rağmen iyi durumu ve klas jokeyi ile mutlaka yazılmalı. YAPLANISTA koşunun bomba adayı olur.


5.AYAK: Bölünen maiden mücadelenin son sırasında KİNG RASİM son iyi koşusu ile en şanslı isim. ALLER GÜLÜ iyi koşuyor, İstanbul’da da iyi koşmasını bekliyorum. Atımız AKTER TAY bu sefer çok daha iyi durumda, dikkat. ASLAN YUSUF artan kondisyonu ile sürpriz atım.


6.AYAK: Günün son ayağında dört isim bana göre bu koşu için yeterli olacaktır. Bunlar; GÖKKUZGUN, CAMBAZOĞLU, FIRTINALAR DİYARI ve ALTINÜZÜM… Bu dört at arasındaki zevkli mücadele sonucu belirler. Bol şanslar…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 7-1-3-5 / 8-9-10

2A) 1 ARSLAN

3A) 7-2-3-4-1

4A) 6-1-2-9

5A) 1-9-3-4

6A) 6-2-7-3

Çatı Kupon: 256,00 ₺

2. 6’LI GANYAN(5/1/7/2,3,6/1/7): 1.452,24 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir