Mustafa Sav’dan Çatı Kuponda 192 Liraya İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında, sentetik pisti çok daha iyi koşan LEONİDAS sevdiği pist ve mesafede kazanmaya en yakın isim olup favorim. YÜCEKAN bu aralar çok sık koşmaya başladı ama grubun uygunluğu ile favorinin sıkı rakibi olacaktır. İLLEDE SÜRMELİ kazandığı yarış sonrası çok daha iyi duruma geldi ve çok önemli kilo avantajına sahip yine iddalı olacaktır. CAMBAZOĞLU zor kazanan bir isim olmasına rağmen sürpriz adayımdır.


2.AYAK: Bu aralar iyi bir form yakalayan KAFKAESQUE süper ahır bakımı ve çok iyi idman durumu ile şansızlığını yenmeye çok yakın. JAVARONOK GOŞA zaman zaman etkili yarışlar yapabilen bir tay eküri koşma avantajı ile en ufak hatayı affetmez. ASİLELİF son başarılı dördüncülüğü ile toparlandığını belli etti etkili pilotu ile kötü gidişe bir son vermesini bekliyorum. MRS PARİS koşunun bomba adayı.


3.AYAK: Denk güçlerin bir arada olduğu bu koşuda atlardan çok bana göre binici performansının ön planda olduğunu düşündüğüm bu koşuda en az hatayı yapan kazanacaktır. Sırası ile tuttuğum safkanlar; BABA HUNTER net favorim. MR CİNO üstün sürati ile beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın. VELOX kilosu çok ağır olması bana göre dezavantaj ama yine de yazılmalı. LAGUNA BOY sonlarda çok etkili gelmesini bekliyorum dikkat. TARQUINIO devamlı tabela içinde olan bir isim ve şampiyon jokeyin ısrarla binmiş olmasından dolayı göz ardı edilmemeli.


4.AYAK: Sezon sonuna doğru eski formuna kavuşan klas kısrak ARTEMISA GENTILE süper formu ve çok iyi ahır bakımı ile kazanmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


5.AYAK: Yine bir maiden koşu kaba kumda koştuğu iki yarışı da tatminkar olan GIVE GOD bu defa sentetik pistte koşuyor olması bana göre avantaj olup klas jokeyi ile potaya en yakın isim. Eksik yada kötü koşması halinde sıkı rakipleri mevcut olacaktır. HUMAN TORCH her geçen gün aşama içinde olup şansızlığını yenmeye çok yakın. TULKAS bu hafta idmanda çok iyi görünüyor dikkat derim. SOLEIL JARDIN koşunun bomba adayı olacaktır.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, bu zamana kadar koşu kazanmamış isimlerin bir arada olduğu şartlı 19 koşuda ALWAYS MY WAY artan kondisyonu ile potaya en yakın isim. İlk defa koşacak isimlerden ETOILE DOR, GRANDPA en ufak hatayı affetmezler. Bu isimlerden sonra geniş oynayanlar adına EFSANE CAN, SAUDADE ve STARLIT SKY koşunun bomba adayları olacaklardır.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-3-8-4

2A) 4-3-5-7

3A) 4-5-1-3-2

4A) 1 ARTEMISA GENTILE

5A) 2-3-5-7

6A) 2-5-7 / 1-16-17

Çatı Kupon: 192,00 ₺

2.Altılı Ganyan 3.354,93 t vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir