Atahan Zilcioğlu’ndan yarışseverler adına sorular!

Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu 95.Gazi Koşusu öncesi ulusal basın mensupları ve at yarışı basını ile 23 Haziran 2021 Çarşamba günü bir araya geldi.

Bu toplantıya katılan editörümüz Atahan Zilcioğlu, yarışseverlerin kendisine sosyal medyadan sıklıkla sorduğu soruları TJK Genel Sekreteri Ahmet Özbelge ve Genel Müdür Tuncel Aydın’a yöneltti.

Zilcioğlu’nun sorularını, Özbelge ve Aydın’ın cevaplarını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz;

News Reporter

6 thoughts on “Atahan Zilcioğlu’ndan yarışseverler adına sorular!

  1. yabancı yarışla yerli yarış çakışırsa taytv den yada tjk tv den biri yarışları dönüşümlü versin.paylaşsınlar yayını insanlar beklemek zorunda kalmasın.yabancı oynayan yabancıyı yerli oynıyan yerli yarışı izlesin…

  2. Hipodromlar açılıyor diye haber yaptınız yaris dergisi aradik hipodrom müdürlüğünü yok oyle bir sey bos haber diyor.sunu bir netlestirin yada tekzip edin.

  3. SYN ZİLCİOGLU NE ZAMAN SORU ALDİNDA.ADİMİZA SORUYORSUN .YARİSSEVERİ ADAM YERİNE KOYAN VARMI İNEK . GİBİ SAGMAYA DEVAM .ORAYA 2 TANE YARİSSEVER.CAGİRMAK ZORMU.

    1. Basın Toplantılarına gazeteciler katılır beyefendi. Ayrıca ben her gün sosyal medyadan onlarca soru alan biriyim. Siz ya sosyal medyayı ve TV’leri takip etmiyorsunuz ya da niyetiniz başka…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir