1.AYAK: Başarılı tedavisi ardından İstanbul’da iki yarış gösterilerek açıklarını kapatan ve son kez Çarşamba sabahı iç piste yaptığı 600/39.5 – 400/26.5 R sprintinde de kusursuz bir görünüm içerisinde olan Melihefe’yi ufak bütçeli kuponlara tek olarak öneriyorum. Son haftalarda gayet güzel bir form sıçraması gösteren Tumbul Şen ise favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir.

2.AYAK: Kantarmasını iyi tanıyan binicisini bulan Gold Fist, uygunlaşan kilosuyla Kızım Azra, İstanbul’dan iddialı giden Çıldır Gölü, kazanarak moral bulan Aysev ile en az kendisi kadar formda ekürisiyle Eğil Ateşi ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

3.AYAK: Güç ve kalite olarak bugünkü rakiplerinden çok farklı görünen Atasoy, 16 kez koştuğu ve 9 kez birincilikle ayrıldığı Kocaeli pistinde kazanması normal sonuç olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

4.AYAK: Geçtiğimiz hafta sert rakipler arasındaki yarışı kendisine galop niyetine gelecek olan Behramkale, dinçlik yarışlarını seven The Last Legend, bu tip mesafeleri çok daha iyi koşan For The King ve koşunun tempolu gidecek olması şansını yükselten Arkansas Soul birincilik için kıran kırana kapışacaklardır.

5.AYAK: Birbirinden başarılı son koşularındaki iyi durumunu muhafaza eden Nakit, devam ettirdiği formuyla favori olmayı hak ediyor. Tekrardan sevdiği piste dönen Royal Capucino ve İstanbul’daki hazırlıkları sıhhatli Rasimbey ihmale gelmezler. 4 gün önce Bursa’da katıldığı yarışını zorlanmadan kazanan Santa Rua, sık koşmaktan etkilenmediği takdirde adından bahsettirecektir.

6.AYAK: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Benim sıralamam; Akçaağa, Kalaycıkaya, Ellibeş, Hanımsultan, Kızımirem, Canyoldaş ve Nizip Fırtınası şeklinde olacaktır.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5 // 3

2.AYAK: 2-7-6-4-1

3.AYAK: 1

4.AYAK: 1-3-5-4

5.AYAK: 1-3-2-6-5

6.AYAK: 7-8-6-5-4-1-2

(3/1,5/1/4/2/5) Şeklinde biten 6’lı Ganyan 1.415 TL vermiştir.

Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir