Atman & Yargı Birlikteliğinde Ayrılık Vakti!

2017’nin Temmuz ayından itibaren birlikte çalışan ve geçen süre içerisinde önemli başarılara imza atan Lale Atman Ekürisi ile usta antrenör Baha Yargı’nın yollarının ayrıldığı öğrenildi. Bu kararın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

 

News Reporter

7 thoughts on “Atman & Yargı Birlikteliğinde Ayrılık Vakti!

  1. Atmanlar kadar başarısız yönetilen ve bir çuval inciri berbat eden ikinci bir hara tanımıyorum. Piyasanın en yavaş ingiliz atlarını koşuyorlar ve Bold Pilot ısrarlarının yıllarını çaldığını görmedikleri gibi, Halicarnassus’la da üstüne tüy diktiler. Maalesef geçmişle yaşanmıyor, dünyaya uyum sağlamak gerekir. Atmanlar halen miras yeme sevdasında ama dünyayla entegre olmaları şart. Bakın karakartal, güzelocak gibi daha dünkü eküriler kısa zamanda neler çıkardılar. Özdemir Atman’ın ölümünden sonra Maracaibo dışında şampiyon namzeti çıkaramadılar, hiç adetleri olmayan arap atçılığında ise Sürgüntay mucizesi yaşadılar. Onun dışında tek tük kısa vade atları ve birbirinden başarısız atlar.. Ellerindeki imkanlar, Halis Karataş faktörü ve gelenekleriyle çok daha iyisini yapmalılar. Mavi siyah forma daha iyisini hak ediyor bence.

  2. Miramis dogru tespit yapmis yillarin ekürüsü kayiplari oynuyorlar yillardir kurtel ekürüsünün yerinde olmalari lazimdi

  3. TAŞ YERİNDE AĞIRDIR DEMİŞLER ATMAN EKÜRİSİ BU ÜLKENİN HER ZAMAN FORMASI İLE ANILACAK İNSANALRA KAZINMIŞ BİR EKÜRİDİR BUGUN HERKES BOLD PILOT COLUK COCUK HERKES TANIYOR …. ANTRONOR DEĞİŞİKLİĞİNE GELİNCE miramis in tespitler doğru… fakat ONLARDA ARIYORLAR SUREKLİ İYİ KANLAR HAKKIND AYATIRIM YAPIYIRLAR HALICARNUSS ULKEMIZE GEKLDİ…ŞİMDİ TRAPPE SHOT ben KAN DEĞİŞİKLİĞİNİN ANTRONOR DEGSIIKLININ İYİ GELECEĞİNE İANNIYORUM YOLLARI ACIK OLSUN

  4. Eliyeşil ekürüsünü unutmayalım.Onlarda son senelerde ortadan kayboldu.Ayni şekilde gülercelerde son zamanlarda diliran haricinde bir at çıkarmadilar.Miramisin yorumuna bende katılıyorum.Atman ekürüsü çok iyi atları bulmak zorunda….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir