Mustafa Sav’dan Yılbaşı Harçlığı; 1.646 TL…

1.AYAK: Günün ilk ayağında kazandığı yarış sonrası idman pistinde çok daha iyi görünen AHİRDAĞ artan formu ile yine kazanmaya en yakın isim olup favorim. GÜROBASI her geçen gün daha iyiye gidiyor en ufak hatayı affetmez. CANOVA son iki yarışı başarılı olup önemli kilo avantajı ile hata affetmez. NAKKAŞTEPE ve ATEŞBİLEK ilk ayakta olması gereken diğer isimlerdir.


2.AYAK: Üst üste başarılı ikincilikler elde eden WILD OCEAN sevdiği pist ve mesafede seri yapısı ile özlediği birinciliğe bir hayli yakın olup şansızlığını yenmeye çok yakın. MAHSUMZADE zaman zaman tabela içinde yer aldığı yarışlar sonrası çok iyi yarış galobu ile favorinin en ufak hatasını affetmez. AGASSI hep iyi olmasına rağmen yarışları tutarsız bu kez sürpriz yapabilir. FIRECRACKER stili atlara rağmen beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın dikkat.


3.AYAK: Yine bir maiden son koşuları olumlu olan KINGSA iyi pist görünümü ile bu kez çok daha iyi koşmasını bekliyorum. KAFKAS GÜCÜ geçen yarışında çok etkisiz kaldı nedeni ni bilemiyorum ama bu yarışta iyi koşacağına inanıyorum. LIVING MY BEST hep favori çıkıyor ama favoriye yakışır performans sergilemiyor. BARİ ve OLYMPIC RUNNER bu ayakta mutlaka yazılması gereken diğer taylardır.


4.AYAK: Geçen yarışında kendinden yaşça büyük safkanlar yanında harika koşup kazanan ADEM AĞA dişine göre rakipler yanında tek nefesle potaya uzanmak için mücadele verecektir. Eksik yada kötü koşması halinde DRAGON PULSE, DEMS VICTORY, RUN FOR HAPPINESS uzayan mesafede favorinin hatasını kollayacak safkanlardır.


5.AYAK: Dişilere ait olan bu koşuda zaman zaman sorunlarından dolayı eksik ve başarısız olan AYDURU kazanarak moral buldu sevdiği pist ve mesafede hemcinslerinin yanında yine kazanmasını bekliyorum, net bankomdur.


6.AYAK: Günün son ayağında ise; bölünen maidenin ikinci ayağında ilk iki startınına anlam veremediğim MONT VENTOUX yavaş yavaş orjinin hakkını vermesini bekliyorum. FAST DANCING GIRL favorinin kötü koşması halinde sıkı rakip olacaktır. FEDERER tecrübeli bir isim olup klas jokeyi ile mutlaka yazılmalı. GRAY TOUCH ve GET WIND bomba adaylarımdır.

BOL ŞANSLAR.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-1-6-2-4

2A) 2-7-6-1

3A) 4-7-5-1-8

4A) 2-4-6-5

5A) 7  AYDURU

6A) 6  /  7-2-4-3

Çatı Kupon : 48,00 ₺

Geniş Kupon : 240,00 ₺

6’LI GANYAN (1/6/4/6/7/4) : 1.646,40 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir